Ankara Satılık köpek yavruları hakkında bilgi almak için irtibat numaralarımızdan bizlere ulaşabilir detaylı bilgiler alabilirsiniz.  Satılık yavrularımız ırk ve sağlık garantili olarak köpek çiftliğimiz Türkiye’nin tüm şehirlerine gönderimlerini yapmaktayız.  Satılık köpek ırkları arasında koruma ve bekçilik görevinde başarılıdır. Satılık köpek yavrularımız ırk ve sağlık garantilidir.

Bilgi ve Fiyat için İrtibat: 0546 427 91 26

satılık köpek ve satılık yavru köpekler ankara
Ankara satılık köpek yavruları.

Unutmayınız ki iyi bir yavru bulmanın en önemli yollarından bir tanesi öncelikle iyi bir üretici bulmaktan geçer. Çiftliğimizde tüm yavruların ırk ve sağlık garantisi kesintisiz şekilde vermektedir. Facebook sayfamızı ziyaret ederek mutlu müşteri yorumlarını inceleyebilir ve takip edebilirsiniz. Tüm şehirlere güvenliği ön planda tutarak garantili olarak gönderimlerini sağlamaktayız. Üretim çiftliğimizde, satılık köpek gerek yavru, gerekse yetişkin köpekler sürekli veteriner hekim kontrolünde,  iç dış, parazit tedavileri ve yaşına göre gerekli aşıları yapılmış tüm köpek ırklarını her türlü ırk ve sağlık garantisi ve aşı karnesi ile Türkiye’nin her yerine göndermekteyiz.

 

Bilgi Fiyat ve İrtibat için:
Kanka Köpek Telefon Numarası

Satış öncesi ve sonrası tüm destek taleplerinizi telefon desteğimiz sayesinde kullanabilirsiniz. Profesyonel köpek eğitim hizmetimiz ise sizlere garantili olarak sunulmaktadır. Aradığınız her ırk için bizi arayabilir ve yurtdışı köpekleri için bilgi alabilirsiniz.

Satılık köpekler, sözleşmeli veteriner hekimlerimiz tarafından periyodik olarak teftiş edilmekte ve dezenfeksiyonu yapılmaktadır. Tüm köpeklerimizin senelik aşıları veteriner hekimimiz tarafından özenle ve dikkatle yapılmaktadır. Köpeklerimiz sene de bir defa olmak kaydıyla doğurmakta, profesyonel mamalarla beslenmektedirler. Yeni Doğan köpek yavrularımızın iç dış parazitleri,  karma aşıları ve de chipleri hekimimiz tarafından takıldıktan sonra 2 aylık oluncaya dek (anne sütünden  fayda sağlandıktan sonra) karnesiyle ve de ırk ve sağlık garanti sözleşmesiyle teslim edilmektedir.

Kuruluş amacımızdan sapmayarak ürettiğimiz yavrularımızı siz değerli hayvan severlere ulaştırmanın mutluluğunu her daim üzerimizde taşıyarak işimizin bilincinde olmaya devam etmekteyiz.  Unutmuyoruz ki işimiz dilleri olmayan bize bağlı yaşayan yavru köpeklerimiz. Siz değerli hayvan severlerden köpek üretim çiftliği olarak tek ricamız kötü şartlarda kaçak yollarla ülkemize sokulan ve merdiven altı olarak nitelendirilen yerlerden tedarik edilip petshoplar da satılan köpeklere itibar etmemenizdir. Satılık köpek Ankara köpek çiftlikleri tercih edilmelidir.

Elimizde Bulunan Köpek Irkları

 • Golden Retriever
 • Rottweiler
 • Alman Çoban Köpeği
 • Chow Chow
 • Boxer
 • Doberman
 • Labrador
 • Maltese Terrier
 • Yorkshire Terrier
 • Cocker
 • Cavalier King Charles
 • Husky
 • Jack Russell Terrier
 • Pug
 • Cane Corso
 • French Bulldog
 • İngiliz Bulldog
 • Poddle
 • Kangal

İrtibat numaramız 0546 427 91 26 nolu telefondan her ırk hakkında bilgi ve fiyat isteyebilirsiniz.

Doğru Köpek Seçimi için şunu bilmek gerekir ki; Köpek bir oyuncak çeşidi değildir! Sorumluluğunu alabileceğimize inanıyorsak eğer, köpek sahibi olmalıyız.  Köpek bakmak son derece meşakkatli ve masraflı bir iştir,  almadan önce bunları bilerek ve düşünerek karar vermeliyiz.  Resimlerine bakarak köpek almamalıyız. Seçeceğimiz ırkın özelliklerinin bize hitap etmesi aynı şekilde bizim de onun ırkına has ihtiyaçlarına, beklentilerine hitap edebilmemiz gerekir ki bu beraberlik sorunsuz bir şekilde bir ömür boyu devam edebilsin!  Bizler   genellikle  beklentilerimize ve yaşam tarzlarımıza uygun olmayan köpekleri aldığımız yetmiyormuş gibi bir de aldığımız canlının gerek fizyolojisi gerek, psikolojisi hakkında bilgi sahibi olmadan filmlerde, dizilerde, reklamlarda vs. gördüğümüz, köpekleri   komik,  şirin,  eğlenceli vs. görsel duygularla ne ırkı ne karakteri ne uygun yaşam biçimi ne de beklentileri konusunda fikir sahibi dahi olmadan sıkılınca ve sıkışınca bir köşeye hatta sokağa atabileceğimiz bir oyuncak olarak almaktayız. Köpekler ırk meziyetlerine göre tercih edilerek bu şekilde eğitimi ve yetiştirilmesi gerekliliği düşünülerek alınmalıdırlar.  Bizler onun ihtiyaçlarına, beklentilerine, yaşam şartlarına uygun bir yaşam sağlayabilecek uygun kişi miyiz? Pet shop dükkan önünden geçerken minik gözlerini bize dikmiş ve “beni eve götür” dercesine bakan bir yavru köpek,  diğer bir deyişle tapılası bir tüy yumağı gördük. Ya da yolumuz bir barınağın önünden geçiyor ve barınağın bahçesinde, üzgün gözlerle bize bakan, şirin bir köpek yavrusu gözümüze ilişti. Böylesine önemli bir kararı vermeden önce, ileride olabilecekleri hiç düşünür müyüz?  Hiç düşünmeksizin bir çocuğu evlat edinebilir miyiz? Büyük olasılıkla eve gidip, bu önemli kararı ailemizin diğer üyeleriyle de konuşuruz. Yaşam stilimizi, mali durumumuzu ve diğer ayrıntıları gözden geçiririz. Köpek alırken de aynı konuları etraflıca düşünmek, son derece önemlidir; ancak konu pet shop dükkanının ,  vitrinin de ki tapılası tüy yumağı ya da barınaktaki üzgün suratlı köpek yavrusu olunca,  çoğu insan ne ev eğitimini, ne banyo ve temizliğini, ne veteriner kontrollerini, ne de her gün vermeleri gereken yiyecek ve suyunu düşünür.  Barınakların istenmeyen köpeklerle dolu olmasının nedenlerinden biri de budur. Köpek alırken önemle gözden geçirmemiz gerekenler;  Öncelikle, maddi durumumuz,  zaman durumumuz,  aile üyelerinin sağlık durumu, yaşadığımız yer,  çocuklarımızın yaşı ve yerel hayvan yasaları.

Satılık bir köpek almadan önce, köpek beslemenin insan sağlığına pozitif etkileri vardır. Araştırmalar, köpek beslemenin kan basıncını düşürdüğünü ve depresyonu azalttığını göstermektedir. Buna karşın, hazır olmadığımız da köpek almamız halinde, stresimizi azaltacağını düşündüğümüz bu sevimli hayvanlar, tam tersine stres kaynağı olabilirler.  Almış olacağınız tüm ürünlerde garanti sağlıyoruz ve güvencemiz altında sağlıklı koşullarda gönderimini yapıyoruz. Ankara’da yetiştirmek veya güvenliğiniz amacı ile ihtiyacınız olduğu her an, farklı çeşitlilerdeki cins köpeklerimiz ile sizlere sınırsız hizmet veriyoruz. Köpek Çiftliği olarak gerek telefon desteği gerekse birebir görüşmelerimizde en uygun cinsi sizlere takdim ediyoruz.

Köpek sahiplenmek zevkli ve birer dost canlı hayvanlarda olsa, son derece meşakkatli, masraflı ve yorucu bir iştir. Köpek sahibi olmadan önce muhakak iyi karar verilmeli bir canlının hayatına söz konusu olabilecek yaklaşımları doğru şekilde irdelemeli ve  bunları bilerek, düşünerek, isteyerek karar vermeliyiz. Hayvanların görselliği dışında bu ırkın size ait olabileceğini ve size uyum sağlayabileceği konsuunda çeşitli görüşler almalısınız. Seçeceğimiz ırkın özelliklerinin size hitap etmesine özen göstermelisiniz. Aynı şekilde sizin de onun ırkına has ihtiyaçlarına gierebileceğinize inanmanız, beklentilerine hitap edebilmemiz gerekecektir. Bunların sürdürebilir olması için bu uyumluluğa dikkat edilmesi gerekmekte.   Beraberliğin sorunsuz bir şekilde bir ömür boyu devam edebilmesi için oldukça önemli bir kıstastır.

Satın alacağınız köpek hakkında tüm sorularınızı bize iletişim kurarak sorabilirsiniz. Teknik persoyenelimiz ve eğitmenlerimiz sizlere en kısa sürede detaylı bir bilgilendirme yapacaktır. Bize danışmadan, bilgi almadan kesinlikle köpek alımı yapmamanızı öneririz.

 

28 YORUM

  • Merhabalar! Ücret bilgisi ve diğer sorularınız için 09:30-23:59 saatleri arasında 0546 427 9126 nolu hattımızdan whatsapp veya arama yolu ile uzmanımız Tevfik beye ulaşabilirsiniz.

 1. Bana hiç büyümeyen minyatür bi köpek lazım.araştırdığım kadarıyla morkie cinsi var,hem havlaması az hem tüy dökümü yok hem de 2 kg dan fazla olmayan türleri varmış, bulabilirmiyiz ve fiyatı?

 2. Ücretsiz Büyümeyen köpek cinsi istiyorum akciğer nakli sırasındayım evde bakabileceğim stres atmak için moral olmasını istiyorum 18 yaşındayım lütfen yardımcı olun hastanın duası kabul olur duam sizinle

YANIT VER

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen buraya ad/soyad bilgilerinizi yazın