Çarşamba, Şubat 8, 2023

Ömür Boyu Garanti

Sektörde ilk ve tek "%100 Irk ve Sağlık Garantisi" Kanka Köpek'te!

Biz Kimiz?

Kanka Köpek olarak 20 yıla yakın sektör tecrübemiz ile Köpek-Kedi Yavrusu Üretimi ve Eğitimi'nde profesyonel hizmet vermekteyiz. İnternetin yaygınlaşması ile beraber evcil hayvan dolandırıcılığının tavan yaptığı günümüzde Kanka Köpek Çiftliği her zaman yüzlerce memnun müşterisi ile güvenin, kalitenin ve ekonomik sahiplenmenin adresi olmuştur. Garantili hizmetimiz ile ırk ve sağlık konusunda titiz yaklaşımlarımız bizi yıllar içerisinde sektörümüzün lideri konumuna taşımıştır. Sektörümüze yön veren bu öncü yapımızdan dolayı Kanka Köpek olarak büyük gurur ve onur duymaktayız.

Vizyonumuz: Türkiye’nin en kaliteli üretim ve eğitim çiftliği vizyonu içerisinde, güvenilir hizmet verip, köpek alımlarında ilk akla gelen, akılda kalite ve güven izleri bıraktıran rakipleri tarafından örnek alınan, köpek üretiminden fazlasını vaat eden evrensel, saygın ve piyasa değeri yüksek, lider köpek üretim çiftliği olmaktır.

Misyonumuz: Irk ve sağlık açısından garantili hizmet veren üretim çiftliğimiz, yaygın ulaşım ağımız ile her bölgeye en hızlı şekilde köpek ulaştırıyoruz.Etik değerlerin ve sosyal sorumluluğunun bilincinde olan çiftliğimiz ile faliyet gösteriyoruz.

Kanka Köpek Üretim ve Eğitim Çiftliği hizmet verdiği dallarda sorumluluklarının farkında olup, sektöre yön vermeye çalışan, sadece maddi yöne bakmayan toplumun yararlanabileceği bir merkez olarak gelişmektedir. Sokak hayvanları rehabilitasyonu ve koruma gibi sosyal sorumluluklarını yerine getirir.

Kanka Köpek Üretim ve Eğitim Çiftliği 10 kişilik ekibiyle hizmet verirken, bünyesinde veteriner hekimleri, veteriner teknikerleri ve profesyonel köpek eğitim uzmanları bulundurur.

Kuruluş Yılımız:

2000

Memnun Müşteri:

7200+

Köpek Irkları

20+

Tevfik Gülcemal

Profesyonel Köpek Eğitmeni

15 yıllık tecrübe ile profesyonel köpek eğitimi. Köpeğinizin alabileceği en özel eğitim Kanka Köpek ile hizmetinizde.

DAHA DETAYLI BİLGİ İÇİN BİZE ULAŞIN