Çarşamba, Şubat 8, 2023

Türkiye'de Tek!
Irk ve Sağlıkta İade Garantisi Sunuyoruz

Irk ve sağlık garantisini secereli veya seceresiz fakat her koşulda yüksek kaliteli yavrularımız için vermekteyiz. Garanti koşulları sağlandığı taktirde koşulsuz olarak müşteri memnuniyeti sağlanmaktadır. Kanka Köpek Çiftliği ırk ve sağlık garantisinde iade garantisini sunan tek çiftliktir.

Garanti Koşullarımız

  • Yavru köpeğiniz elinize ulaştığı zaman 24 saat içerisinde Veteriner Hekime götürmelisiniz. Veteriner Hekim tüm sağlık kontrollerini yapmalıdır. Herhangi bir sağlık sorunu tespit edilmişse Kanka Köpek bilgilendirilir. Müşterinin isteği üzerine yavrunun ister tedavisi Kanka Köpek tarafından yaptırılır ve sağlığına kavuştuğunda müşteriye teslim edilir veya yeni aynı ırk sağlıklı bir yavru ile değiştirilir. Küçük çaplı yavrunun geleceğini etkilemeyecek sağlık problemleri garanti kapsamı içerisinde değildir. Örneğin; paraziter hastalıklar. Ancak ciddi vakalarda Kanka Köpek desteği eksiksiz işler.
  • Söz konusu verilen süre içerisinde oluşan sağlık problemleri, Veteriner Hekim raporları medya öğeleri ile kanıtlanmalıdır.
  • 24 saat içinde Veteriner Hekim kontrolü yapılmayan yavrularda sağlık garantisi geçersiz sayılır. Hastalıklar, bu zaman diliminden sonra bulunduğunuz ortam koşullarından kaynaklanmış olabilir. Bu durum açıkta kaldığı için Kanka Köpek işbu sağlık garantisini veremez.
  • Irk garantisi yavru köpek ömür boyu devam eder. Irk konusundaki itirazlar ispatlandığı taktirde koşulsuz iade hakkınız bulunur.
  • Ulaşım esnasında oluşabilecek tüm mağduriyetlerde Kanka Köpek eksiksiz destek verir.

Sahiplenmeden Önce Lütfen Bunlara Dikkat Edin

Satılık köpekler arıyorsanız Kanka Köpek garantisi ile gönül rahatlığıyla sahiplenebilirsiniz. Satılık köpeklerimiz ırkında en iyi yavrular olmasıyla birlikte sağlık garantilidir. Satılık köpeklerimizin ırk ve sağlık garantisini garanti koşulları sayfamızdan okuyabilirsiniz.

Satılık köpekler için bizi telefon numaralarımızdan arayarak rahatça bilgi sahibi olabilirsiniz. Bununla birlikte telefon görüşmesinden sonra güncel resim ve videoları isteyebilirsiniz. Satılık köpekler fotoğraf ve videolarını WhatsApp uygulaması ile sizlere göndermekteyiz. Satılık köpeklerimiz hakkında bilgileri her yavrunun sayfasına giderek detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Satılık köpekler ile ilgili bilgileri okuyarak ırk hakkındaki bilgi sahibi olmanızı şiddetle öneriyoruz.

Satılık köpekler Türkiye’deki tüm şehirlerine bir gün içerisinde ulaştıran en hızlı firmayız. Ulaşım kanallarımızın gelişmişlik seviyesi gönderimlerimizi güvenli bir şekilde ulaşmasını sağlamaktadır. Facebook ve Instagram sayfalarımızı takip ederek gönderdiğimiz şehirlerdeki müşterilerimizi görebilirsiniz. Düzenli olarak paylaşımlarımızı yapmaktayız.

Türkiye’nin güvenilir köpek çiftliği olduğumuzu gönül rahatlığıyla belirtebiliriz. Satılık köpekler ile köpek eğitimi sunan bir köpek çifliği olarak sizlere en kaliteli hizmeti sunuyoruz. Bugüne kadar yüzlerce müşteri referansımız ile anında en güvenilir firmayız. Kanka Köpek denildiğinde satılık köpeklerde güven ve kalite akıllara gelmektedir.

Gönderim Süreci ve Koşullar

Evcil hayvanınızı sahiplenmeden önce gönderim sürecimiz ve koşullarımız hakkında daha detaylı bilgiye sahip olun.

Öncelikle bizle ilgilenip her sorumuza sabırla ve açıklayıcı bir şekilde cevap veren Tevfik Gülcemal Bey'e çok teşekkür ederim. Yavrumuz Golden Retriever sağ salim Trabzon'a ulaştı. Gerçekten çok güzel ve kaliteli bir yavru gönderdi bize. Emekleriniz için tekrar teşekkür ederim. Gerçekten güvenilir bir yer istiyorsanız Kanka Köpek tek adres!

Muhammet Gündüz

Trabzon