Konya satılık husky, Konya satılık köpek, Konya satılık yavru köpekler

Satılık köpekler arasında sevgi dolu bir karaktere sahip olan Sibirya kurtları adı verilen köpek cinsi dünyaca tanınan bir üne sahip olup ülkemizde de en çok ilgi gören köpek türleri arasındadır. Uzaktan bakıldığında hem dış görünümü hem de gözleriyle dikkat çekici bir özelliğe sahip olan Sibirya kurdu köpeklerin özgürlüğüne düşkün ve inatçı bir yapıları bulunmaktadır. Her ne kadar özgürlüğüne düşkün ve inatçı bir yapıya sahip olsalar da bu köpek ırkı evinizde çocuklarınız için çok iyi bir arkadaş olabilir. Çocuklara hoşgörüsü ve sevecenliğiyle iyi geçinmeyi bilen huskyler sıcak havayı sevmeyen köpeklerdir.

satılık husky yavruları konya
Sibirya Kurdu Yavruları Konya

Satılık Husky Konya

Konya ve çevresinde küçükten bir husky sahip olmak istediğinizde Konya satılık yavru köpekler ilanları arasından Sibirya kurtları ilanlarına göz atarak satın alma şansınız bulunmaktadır. Daha çok bahçeli evlerinizde küçük bir yuva hazırlayarak besleyeceğiniz ve bir arada yaşamınızı sürdüreceğiniz Sibirya kurdu gün geçtikçe büyümesiyle ailenizin vazgeçilmez bir parçası olabilir.

Satılık Sibirya kurdu Konya veya Konya satılık Husky olarak yapacağınız internet ilanları ile aradığınız sevimli dostunuzu kolayca bulabileceksiniz. Güçlü vücut yapıları bulunan Sibirya kurdu cinsi köpeklerin uzun tüyleri bulunmaktadır. Baktığınızda Sibirya kurdunu sevmekten ve onula ilgilenmekten kendinizi alı koyamayacağınız bir güzelliğe sahip olan hayvan dostunuz ailenizin küçük bireyleri için de hayvan sevgisini kolaylıkla aşılayabileceğiniz bir köpek türü olacak.

Eğitimleri diğer köpek türlerine nazaran çok daha kolay olan Sibirya kurdu için Konya ve çevresinde Konya satılık köpek ilanları arasında aradığınızı bulacaksınız. Sibirya kurdu beslemek istediğinizde köpek cinsini tek olarak değil de çift olarak beslemenizde fayda bulunmaktadır. Yalnızlıktan hoşlanmayan husky köpekler ailenizin bir parçası olarak uzun yıllar yaşamını aile ortamında ailenin tüm bireylerine sadakatleriyle sürdürebilir.

Bilgi Fiyat ve İrtibat için:
Kanka Köpek Telefon Numarası

17 YORUM

  1. Ben gözü benekli sibirya kurdu istiyorum erkek olacak arkadaşımla beraber alacağım erzurumdan gelip alıcağız fakat fiyatlarını öğrenmek istiyorum. Dediğim gibi iki kişi alacağız bir adet dişi golden retri bir tane de erkek gözü benekli sibirya kurdu istiyorum siyah iki kişi alınca indirim olur mu ? olmuyorsa da fiyatları ne kadar ? Yavruların psikolojisi açısından gönderim istemiyoruz biz kendimiz gelip alıcaz.

    • Merhabalar! Ücret bilgisi ve diğer sorularınız için 09:30-23:59 saatleri arasında 0546 427 9126 nolu hattımızdan whatsapp veya arama yolu ile uzmanımız Tevfik beye ulaşabilirsiniz.

YANIT VER

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen buraya ad/soyad bilgilerinizi yazın