Satılık rottweiler yavruları. Güncel fotoğrafları whatsApp hattımızdan isteyebilirsiniz. Fotoğraf isteyebilmek için öncelikle arayınız.

İçeriğimiz kısa süre sonra eklenecektir. Satılık rottweiler yavrularımız ırk ve sağlık garantili olarak Türkiye’nin tüm şehirlerine gönderimlerini yapmaktayız.

Bilgi Fiyat ve İrtibat için:
Kanka Köpek Telefon Numarası

Unutmayın iyi bir yavru bulmanın yolu iyi bir köpek çiftliği bulmaktan geçer. Hakkımızda bilgilerimizi ve müşteri yorumlarını mutlaka okuyun.

İlginizi çekebilir:

Diğer İsimleri Rottweiler
Familya çiftlik köpeği, koyun sürüsü koruma köpeği, mastiff
Ülke Almanya
Orjinal Görevi Sığır çobanı, koruma, yük arabası çekici
Günümüzdeki Görevleri Güvenlik, çoban, koruma, yarışmalar
Irk Boyutu Büyük Irk
Yetişkinlikteki Yüksekliği Erkek 60 – 69 cm Dişi 56 – 63 cm
Yetişkinlikteki Ağırlığı Erkek 43 – 59 Kg Dişi 39 – 52 Kg
Ortalama Yaşam Süresi 10-12 yıl
Oyunculuk Orta
Enerji Orta
Çocuklara İlgi İyi
Diğer Köpekler ile Geçinme Düşük
Diğer Petler ile Geçinme Düşük
Yabancılara Karşı Davranış Mesafeli Davranış
Koruma İçgüdüsü Yüksek
Ev Ortamında Yaşam İyi
Apartman Ortamında Yaşam Orta
Havlama – Ses Çıkarma Orta
Tüy Dökümü – Bakım Düşük
Notlar Bahçe ortamında bakılabilecek koruma köpekleri arasında aileler için ideal bir tercih. Sadık ve aile bireylerine bağlı.

189 YORUM

    • Koca kafa rot, macar rot, alman rot diye birşey yoktur. Yavru sahiplenmeden önce Iyi araştırmak gerekir. Rot rottur. Diğer söylemler uydurmasyondur , pazarlamacıların oyunudur

  1. Merhabalar ben almak istiyorum disi yavru guncel fotoğraflarini, fiyatini( odeme sekli vb) ,sehirlere nasil yolluyorsunuz bilgi verirseniz ciddi dusunuyorum

  2. Merhaba. Rottweiler köprkleri Alman – Macar diye ayrım yapılıyor. Bu doğrumudur. Sizde Erkek yavru varsa ücreti ne kadardır. İyi çalışmalar

  3. Merhaba. Rottweiler köprkleri Alman – Macar diye ayrım yapılıyor. Bu doğrumudur. Sizde Erkek yavru varsa ücreti ne kadardır. İyi çalışmalar

    • Merhabalar! Ücret bilgisi ve diğer sorularınız için 09:30-23:59 saatleri arasında 0546 427 9126 nolu hattımızdan whatsapp veya arama yolu ile uzmanımız Tevfik beye ulaşabilirsiniz.

    • Merhabalar! Ücret bilgisi ve diğer sorularınız için 09:30-23:59 saatleri arasında 0546 427 9126 nolu hattımızdan whatsapp veya arama yolu ile uzmanımız Tevfik beye ulaşabilirsiniz.

YANIT VER

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen buraya ad/soyad bilgilerinizi yazın