konya satılık rottweiler yavru
Konya Rottweiler Yavruları

Kaslı, atletik ve iri bir vücut yapısına sahip olan rottweiler cinsi köpekler eğitime uygun yapılarıyla sahiplerine bağlılıklarını koruma iç güdüleriyle belli eden köpeklerdir. Dengeli ve sakin bir yapıya sahip olsa da ahiplerinin karşılaşacağı herhangi bir tehlikeye karşı cesurca hareket edebilmektedir. Kolay eğitilen köpeklerin itaatkar yapısı evlerinizde hayvan dostunuzla uzun yıllar keyifle geçireceğiniz günlerinizin olacağını gösterir.

Rottweiler cinsi köpeği sahiplenmek veya ailenizin küçük bireylerinin hayvan dostlarından korkmayacağı ve onlara sevgiyi aşılayabileceğiniz bir düşünce ile satılık rottweiler Konya şehrinde hemen bir köpek edinebilirsiniz. Bakımı kolay olan rottweiler cinsi köpeklerin Konya satılık yavru köpekler ilanlarında mutlaka bulabileceğiniz bir köpek türü olması sahiplenmek istediğiniz köpeği uzaklarda aramayacağınızı göstermektedir.

Satılık Rottweiler Konya

İnternet üzerinden Konya satılık köpek ilanların göz atarak sizler de ailenize dahil edebileceğiniz yeni bir üye ile keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Fazlasıyla ilgi ve sosyalleşme ihtiyacı duyan rottweiler cinsi köpekleri yavru iken satın alıp sahiplendiğinizde zorlanmadan eğitebileceğiniz köpeğin bakımı da kolay olacaktır.

Parlak ve kısa tüylerinin bakımını kolaylıkla yapabileceğiniz rottweiler cinsi köpekler günlük tüy taranma ihtiyacı hissetmeyen köpek türlerindendir. Orta düzeyde tüy döken köpek cinsinin tek batında 12 yavruya kadar doğurma özelliği bulunmaktadır. Konya’da rottweiler cinsi köpeklerini nerede bulabilirim diye düşündüğünüzde Konya satılık rottweiler ilanlarına bakarak ister yavru isterseniz de aşını doldurmuş rottweiler cinsi köpek bulabilirsiniz. Küçükken eğitildiğinde sahiplerine sadakatlerinden ödün vermeyen köpekler özellikle bahçeli evlerinizde küçük bir yuva yapılarak barındırılması bekçi görevi üstlenmesini de sağlayacaktır. Ayrıca hareketli bir yapıya sahip olduğundan köpeğin yeterli egzersizleri yapıldığında rottweiler cinsi köpekler apartmanda da yaşayabilmektedir. Öğrenmeye istekli yapıları ile satın aldığınız rottweiler cinsi sevimli dostlarınız ailenizin bir parçası olmaya aday.

Bilgi Fiyat ve İrtibat için:
Kanka Köpek Telefon Numarası

3 YORUM

YANIT VER

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen buraya ad/soyad bilgilerinizi yazın