Satılık pug mops yavrularımız Sakarya şehrine gönderimleri maximum 1 gün sürmektedir. Bu süre otobüs sefer saatlerine göre değişiklik göstermektedir. Satılık pug sakarya için yavrularımız önce sağlık kontrolleri yapılıp daha sonra gönderimleri yapılmaktadır. Bundan öncesinde ise düzenli olarak tüm kontrolleri yapılmaktadır. Aynı zamanda günlük olarak yeme içme durumları kontrol edilip takip edilmektedir. Yavrularımız özel damızlıklarımızdan üretilmiştir. Tüm satılık köpekler günlük olarak kontrol edilmektedir.

Bilgi Fiyat ve İrtibat için:
Kanka Köpek Telefon Numarası

 

İnternet alışverişlerinde öncelikli dikkat edilen durum güvendir. Güven sağlamak için referans gereklidir. Bu konudaki tüm referans müşterilerimizi facebook.com/kankakopek facebook sayfamızdan görebilir ve yorumlarını okuyabilirsiniz.

Satılık yavru köpekler için köpek çiftliği tercih edilmelidir. Köpek çiftlikleri bu konuda daha özenli ve daha tecrübelidir. Köpek çiftliğinden alacağınız yavrular her zaman daha sağlıklı olmaktadır. Çünkü köpek çiftlikleri sadece köpekler üzerine çalışır ve bu konuda uzmandırlar.

  • Satılık pug sakarya şehrine hem dişi hem de erkek yavru gönderebiliriz.
  • Köpek Çiftliğimiz Afyonkarahisar’dadır.
  • Satış sonrası ücretsiz telefon desteği sunuyoruz. Yavrularımızın tüm sorunlarında bizi arayabilir ve destek alabilirsiniz.
  • WhatsApp üzerinden daha fazla medya içerik isteyebilirsiniz.
  • Yavrularımız konusunda kendimize güveniyoruz. Türkiye’nin en güvenilir köpek çiftliği fikri ile hareket ediyoruz.

Sakarya şehrinde yer alan müşterilerimizi referans sunabilir ve izin verildiği taktirde sizlerle bağlantılarını sağlayabiliriz. Bir pug yavrusu almadan önce mutlaka ve mutlaka ırk bilgileri okumalısınız. Satılık pug ırkı için sizlere kısaca bilgi verelim.

Satılık Pug Irk Özellikleri

Pug ırkı küçük ırklar arasında yer alır. Yavru boyutları ise oldukça küçük ve sevimlidir. Çok neşeli ve oyuncu olan pug ırkı evinize neşe ve enerji getirecektir. Aynı zamanda duygusal karaktere sahiplerdir.  Kısa tüylü yapıları itibari ile tüy problemleri çok fazla yoktur. Mevsimsel olarak tüy dökerler. Tıraş gerektiren bir tüy yapısı yoktur.

Ev ortamında rahatlıkla bakılabilirken bahçede de rahatlıkla yaşabilirler. Aşırı sıcak veya aşırı soğuklardan korumanız gerekir. Gerektiği zaman banyo yaptırılabilir. Fakat kulaklarına ve burunlarına su girmemesi gerekir. Kökenleri Çin’e dayanıldığı düşünülmektedir.

9 YORUM

YANIT VER

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen buraya ad/soyad bilgilerinizi yazın