Satılık pug yavrularımızı Çanakkale şehrine hızlı gönderi yaparak sizlere güvenli bir şekilde pug yavrunuzu ulaştırıyoruz. Satılık pug yavrusu arıyorsanız Kanka Köpek Çiftliği bu konuda en güvenilir çiftlikler arasında yer almaktadır. Satılık yavru köpekler için Kanka Köpek Çiftliği doğru adres.

Yavrularımızın tüm sağlık taramaları yapılırken en özel damızlıklardan üretilmiştir. Tüm yavrularımızın ve damızlıklarımızın düzenli olarak sağlık kontrolleri yapılırken yavru gönderimden önce tamamen sağlıklı bir şekilde size ulaşmaktadır. Yavrularımızı ve damızlıklarımızı en kaliteli mamalar ile beslerken takviye gıdalarını eksik etmiyoruz. Günü gelen tüm uygulamaları eksiksiz olarak yapılmaktadır. Çiftliğimiz Afyonkarahisar’da yer alırken Çanakkale şehrine gönderim yapmaktayız.

Bilgi Fiyat ve İrtibat için:
Kanka Köpek Telefon Numarası

 

Unutmayın iyi bir yavru sahiplenmenin yolu iyi bir köpek çiftliği bulmaktan geçer. Bize daha fazla güvenebilmek için facebook sayfamızdaki onlarca mutlu müşteri yorumlarına bakabilirsiniz: www.facebook.com/kankakopek

Satılık köpek almadan önce mutlaka karşı tarafa güvenmeniz gerekir. Bu konuda yapmanız gereken öncelikle referansları incelemek olacaktır. Daha sonra karar verilmişse karşı taraftan adınıza çekilmiş bir video isteyebilirsiniz. Aynı zamanda konum istemeyi unutmayın. Bundan sonra ise yapılan çalışmaların profesyonellik seviyesi oldukça önemlidir.

  • Satılık pug yavruları çanakkale için dişi ve erkek yavruları bulunmaktadır. Dişi ve erkek arasındaki fark ise dişi daha sahiplenme iç güdüsü hareket ederken erkeğe göre daha sakindir.
  • Afyonkarahisar’da bulunan çiftliğimizi ziyaret edebilir ve yavrularımızı canlı olarak görebilirsiniz. Unutmayınız ki eğer bir fotoğraf ve video üzerinden seçim yaptığınız da elinize gelen yavru medya içeriklerinden daha güzel görünecektir.
  • Satış gerçekleştikten sonra her türlü desteği ücretsiz olarak veriyoruz. Telefon desteğimiz her konuda yavrularımız için ücretsiz olarak veriyoruz.
  • Bu konuda oldukça iddalıyız. Türkiye’nin en güvenilir köpek çiftliği düşüncesi ile hareket ediyoruz.

Çanakkale şehrinde onlarca müşterimiz mevcuttur. Dilerseniz bu müşterilerimiz ile sizlere bağlantı kurabilir ve hakkımızda bilgi sahibi olabilirsiniz. Pug ırkı satın almadan önce pug ırkı hakkında bir bilgiye sahip olmanız gerekir. Bu konuda köpek çiftliği olarak her ırk için bilgi vermekteyiz.

Satılık Pug Yavruları Özellikleri

Pug küçük ırk olmasına rağmen büyük ırk cesaretine sahiptir. Küçüklüğünün zaman zaman farkında değildir ve böyle davranmaktadır. Bu onu sevimli kılan davranışları arasındadır. Oldukça duygusal bir yapıya sahiptirler. Bu açıdan sert tepkiler verildiği zaman küsebilirler. Heyecanlı yapıları size de enerji katacaktır. Çok fazla havlama yapmaz ve havlamayı sevmezler. Gerektiği zaman ise havlayabilirler. Kısa tüylü yapılarından ev ortamlarından rahatlıkla yaşabilirler.

Kökenleri Çin ülkesine dayandığı düşünülmektedir. Kısa tüylü yapısından dolayı düzenli taramalar ile tüy problemi yaşamazsınız. Tuvalet eğitimi rahatlıkla verilebilir.

Bilgi ve Fiyat için İrtibat: 0546 427 91 26

1 YORUM

YANIT VER

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen buraya ad/soyad bilgilerinizi yazın