Konya satılık pug yavruları Türkiye’nin köpek uzmanı Kanka Köpek’te ırk ve sağlık garantili olarak gönderilmektedir. Konya ile Afyon arasındaki ortalama gönderim süresi 4 saattir. Ödemeyi takiben 4 saat sonra yavrunuz elinize ulaşmaktadır. Konya şehrinde yüzlerce referans müşterimiz ile Konya’nın köpek çiftliği olma yolunda hızla büyümektedir.

Satılık köpek Konya ilinden arayanların vazgeçilmez adresi Kanka Köpek Çiftliği sizlere %100 kaliteli hizmet sunmaktadır. Kanka Köpek Çiftliği’nden alacağınız satılık yavru köpekler ırk garantili olmakla birlikte tüm sağlık kontrolleri yapılarak sizlere gönderilmektedir. Yavru köpek ve Kanka Köpek Çiftliği hakkında daha fazla bilgi almak için Google gibi arama motorlarından hakkımızda araştırma yapabilirsiniz. Kanka Köpek Youtube kanalından da yavrularımızın videolarını seyredebilirsiniz.

Satılık Pug Konya Irk Özellikleri

Pug ırkı sahibine karşı sevecen ilgili ve sahibiyle duygusal bir bağ kurar. İyi huylu apartman daireleri için en ideal köpeklerden birisidir. Çok sessiz havlama durumları ancak tedirgin olduklarında ortaya çıkan neşeli oyuncu köpekler arasında yer alır. Yaramazlık yapmayı çok severler. Satılık pug ırkı çok zekidir. Eğitimleri kolay öğrenebilirler fakat eğitimlerin kısa süreli olması gerekir. Çabuk sıkıldıkları için eğitim süreleri kısa tutulması ile eğitimler daha verimli geçecektir. Pug ırkı diğer ırklara nazaran sahiplerinin seslerine duyarlıdırlar. Kızdığınızı ses tonunuz ile anlayabilirler hatta kimi zaman çok fazla üzülebilirler.

Diğer evcil hayvanlar ile oldukça iyi anlaşırlar. Çocukları çok fazla sever ve onlarla oyun oynamaktan çok fazla keyif almaktadır. Eve gelen misafirlerinize karşı hoşgörülü davranır onlara karşı ilgili davranabilirler. Ancak zaman zaman kıskançlıkları tutabilir.

Aşırı sıcak ve soğuklara karşı dikkatli olunması gerekir. Pug ırkı kısa tüylü köpekler arasında yer alır.

Bilgi Fiyat ve İrtibat için:
Kanka Köpek Telefon Numarası

7 YORUM

YANIT VER

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen buraya ad/soyad bilgilerinizi yazın