Satılık pug ırkı için bizden daha fazla bilgi alınız. Bunun için iletişim numaramızdan bize ulaşabilirsiniz. Satılık pug yavrularımız kesinlikle garantili olup ırkı ve sağlığı konusunda güvence veriyoruz. Bu konuda bizlere daha fazla güvenmek istiyorsanız Facebook sayfamızdaki müşteri yorumlarını ve fotoğraflarına bakabilrsiniz. www.facebook.com/kankakopek Tüm satılık köpek fotoğraflarını sitemizde görebildiğiniz gibi Facebook sayfamızdan da görebilirsiniz.

Satılık pug yavrularımızı Afyon, Uşak, Manisa ve Denizli şehirlerine hızlı bir şekilde ulaştırıyoruz. Bu genellikle maximum 8 saat sürmektedir. Bunun için otobüs firmalarının sefer saatleri önemlidir. Çiftliğimiz Afyonkarahisar‘da yer aldığı için Afyon müşterileri çiftliğimize gelebilirler. Aynı şekilde Uşak, Manisa ve Denizli şehirlerinde yaşayan müşterilerimiz imkanları doğrultusunda çiftliğimizi ziyaret edebilirler. Yavrularımızı tüm Türkiye’ye gönderiyoruz.

Satılık pug yavrularımız kendi özel damızlıklarımızdan olup yavrularımız tamamen pug ırkı özelliklerini taşır. Kanka Köpek Çiftliği %100 Güven fikri ile hareket eder. Sizlere bir yavru değil ömür boyu dostluk edecek canlılar gönderiyoruz. Bu yüzden bu yönde olabildiğince kaliteli çalışıyoruz. Örneğin yavrularımızı en kaliteli mamalar ile beslerken tüm takviye besinleri sağlıyoruz. Aynı zamanda Anne sütünü tamamlamadan yavrularımızı kesinlikle göndermiyoruz.

Bilgi Fiyat ve İrtibat için:
Kanka Köpek Telefon Numarası

 

Unutmayın iyi bir yavru bulmanın yolu iyi bir üretici bulmaktan geçer!

Bizden bir yavru aldığınız zaman onun eğitimlerini üstlenebilmemiz için size gurur duyacağınız bir köpek vermemiz gerekir. Biz hem eğitim yapan hem de üretim yapan bir çiftliğiyiz. Dolayısıyla iyi ve kaliteli Satılık yavru köpekler göndermek zorundayız. Bu hem zorunluluk hem de bizim yapmak istediğimiz bir sonuç.

Satılık pug yavrularımızın tüm sağlık kontrolleri yapılmış olup, Uşak, Manisa ve Denizli şehirlerine tamamen sağlıklı bir şekilde gönderiyoruz. Ayrıca aşağıdaki maddeleri okuyunuz.

  • Dişi pug yavruları ve erkek pug yavrularımız mevcuttur. İki cinsiyet arasında fiyat farkı bulunmamaktadır.
  • Çiftliğimiz Afyonkarahisar’da bulunmaktadır. Çiftliğimiz herkese açıktır.
  • WhatsApp uygulaması ile bizden sizin adınıza çekilmiş bir video isteyebilirsiniz. Bu talep ancak ciddi görüşmelerde yapılmaktadır. Almaya karar verdiğiniz taktirde güven amaçlı yapılmaktadır. Aynı zamanda güncel resimler de isteyebilirsiniz.
  • Satış gerçekleştikten sonra ilişkimizi kesmiyoruz. Yavrumuzun tüm problemlerinde sizlere ücretsiz olarak telefon desteği sağlıyoruz. Eğitimi, sağlığı ve bakımları konusunda her türlü soruda bizi arayabilirsiniz.

5 YORUM

YANIT VER

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen buraya ad/soyad bilgilerinizi yazın