satılık köpekler izmirSatılık köpek izmir şehrinde oldukça aranan evcil hayvanlardan birisidir. Satılık köpek izmir için Bursa’da olan çiftliğimizi tercih edebilirsiniz. Bursa’dan İzmir şehrine günlük olarak gönderimlerimiz mevcut olup, ödemeyi takiben 24 saat içinde köpeğiniz elinizde oluyor.

Satılık köpekler izmir ve çevresindeki tüm şehirlere bir gün içerisinde ulaştırılmaktadır. Satılık köpek arayanların öncelikle bilmesi gereken bir konu da satılık köpek ilanlarında dikkat edilmesi önemli olan kriterler mevcuttur. Bu konuları sizlere kısaca derleyip yanıltıcı ilanlardan sizleri uzak tutmaya çalışalım.

Bilgi Fiyat ve İrtibat için:
Kanka Köpek Telefon Numarası

 

Dikkat Edilmeli

  • Satılık köpek alacağınız yerin özellikle çiftlik olmasına ve ruhsatlı olmasına özen gösterin. Merdiven altı köpek satıcılarından uzak durun. Alacağınız köpekler melez ve sağlıksız olabilir.
  • Mutlaka çiftlik olduklarını kanıtlamalarını isteyin.
  • Whatsapp üzerinden konum talep edin.
  • Aşıları yapılıp yapılmadığını sormayı unutmayın.
  • Çiftlik hakkında detaylı bir araştırma yapın. Özellikle referansı olan çiftlikleri tercih edin.

Satılık köpek izmir için anasayfamızdan yavrularımızı görebilir ve bizimle iletişim kurabilirsiniz. Ücretsiz satış ve danışma hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Kanka Köpek Eğitim ve Üretim Merkezi’den alacağınız tüm yavrular ırk ve sağlık garantilidir. Yavrularımızı Türkiye’nin tüm şehirlerine aynı gün gönderimlerini yapıyoruz. Yavrularımızı aldıktan sonra irtibatı hiç bir şekilde koparmıyoruz. Yavrularımızın sağlık ve eğitimleri hakkında destek sağlıyoruz.

Tüm yavrularımızı satılık köpeklerimizi www.kankakopek.com anasayfamızdan görebilirsiniz.

1 YORUM

YANIT VER

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen buraya ad/soyad bilgilerinizi yazın