Tüm fotoğraflar yavrularımızın orjinal fotoğraflarıdır. Bu fotoğrafları başka mecralarda görürseniz itibar etmeyiniz.

Satılık golden yavruları, Kanka Köpek garantisi altındadır. Bu garanti ibaresi, sağlık ve ırk konularını içerir. Irk olarak ömür boyu garanti veriyoruz. Yavrumuz elinize ulaşana kadar sağlıklı olma garantisi vermekteyiz.

Tüm yavrularımız secerelidir. 141 ülkede geçerli olan secere evrakları ile birlikte sizlere gönderimlerimizi yapmaktayız. Mikroçipleri ile birlikte alacağınız yavrularımızın ırk garantisini belgeli olarak sağlamış oluyoruz.

Bilgi Fiyat ve İrtibat için:
Kanka Köpek Telefon Numarası

“UNUTMAYIN İYİ BİR YAVRU ALMANIN İLK YOLU İYİ BİR ÜRETİCİ BULMAKLA BAŞLAR..”

Fotoğraflar

GOLDEN RETRİEVER ÖZELLİKLERİ

Kanka Köpek bünyesindeki tüm yavrular en özel damızlıklardan üretilmektedir. Tüm yavrular safkan anne ve babanın yavruları olmaları ile birlikte yavrularımızın anne ve babalarını çiftliğimize gelip yakından görebilirsiniz. Şeffaflık çiftliğimizin ilkeleri arasında yer almaktadır.

Bizden aldığınız her yavru öncelikle veteriner hekimlerimiz tarafından kontrol edilmektedir. Doğduktan sonra düzenli olarak kontrolleri yapılan yavrularımızın son kontrolleri gönderim öncesi yapılmaktadır. Tüm yavrularımızın iç ve dış parazitleri yapılıyor. Aşıları söz konusu olduğunda ise yavruların günü gelen aşıları yapılmaktadır. Bir yavrunun tüm aşıları ancak yaşını doldurduğu zaman yapılabilir. Satılık golden yavruları ilanlarına baktığınız zaman, ilanlarda tüm aşıları tamamlandı ifadelerine kanmayınız.

Bir golden yavru almadan önce bilmeniz gereken golden ırkı özellikleridir. Irk özelliklerini bilmeden alacağınız yavru sizin için ilerde sıkıntı yaratabilir.

Diğer İsimleriYellow Retriever, Altın Avcı
FamilyaAv köpeği, avı bulup getiren köpek
Ülkeİngiltere
Orjinal GöreviAvı bulup getirme
Günümüzdeki GörevleriAv köpeği,Avı bulup getirme, rehber, itaat yarışmaları, bulma getirme saha yarışmaları
Irk BoyutuBüyük Irk
Yetişkinlikteki YüksekliğiErkek 55 – 61 cm Dişi 51 – 56 cm
Yetişkinlikteki AğırlığıErkek 27 – 36 Kg Dişi 25 – 32 Kg
Ortalama Yaşam Süresi10-13 yıl
OyunculukÇok Fazla
EnerjiYüksek
Çocuklara İlgiÇok Fazla
Diğer Köpekler ile GeçinmeÇok Samimi
Diğer Petler ile GeçinmeSamimi
Yabancılara Karşı Davranışİlgili ve Samimi
Koruma İçgüdüsüDüşük
Ev Ortamında YaşamÇok İyi
Apartman Ortamında YaşamÇok İyi
Havlama – Ses ÇıkarmaAz
Tüy Dökümü – BakımYüksek
NotlarAile ve ev ortamında besleyecekler için ideal sevimli.

Golden Retriever Özellikleri

Büyük ırk, Erkek 55 – 61 cm, Dişi 51 – 56 cm yüksekliklerine sahiptir. Ağırlıkları ise, Erkek 27 – 36 Kg, Dişi 25 – 32 Kg arasında olmaktadır. Ortalama yaşam süreleri 10-13 yıl arasında değişmektedir.

Golden ırkı, en popüler köpekler arasında yer alır. Golden ırkının asıl görevine baktığımız zaman, kuş avlarında vurulan kuşu bulup getirmek olarak ortaya çıkar. Aile köpeği olarak araştırma yapıldığında, en fazla tercih edilen köpekler arasında yer alır. Bunun temel nedenlerinden en önemlisi zeki ve çok sevimli köpekler olmalarıdır. Aynı zamanda insanlarla aralarının iyi olması ve sosyal köpek olmaları tercih sebeplerinde başta yer almaktadır. Bir golden ırkı köpeğinin sahibinden çok fazla bir şey beklemez. Golden ırkına şunları yaptığınız zaman başka bir ihtiyacı kalmaz:

Her köpek için geçerli olan, düzenli olarak yemek verilmesidir. Yemek düzeni hem tuvalet ihtiyacı hem de sağlığı için oldukça önemli bir konu olarak göze çarpar.
Golden ırkı kilo almaya yatkın köpeklerdir. Satılık golden yavruları için araştırma yaparken düzenli olarak egzersiz yaptırılması gerektiğini unutmayın.
Yine tüm köpek ırkları için geçerli olan, düzenli veteriner hekim kontrolü. Bazı durumlarda rahatsızlığı olup olmadığı anlaşılmayabilir. Bu yüzden düzenli veteriner hekim kontrolü şarttır.
Golden ırkı tüm canlılarla arası iyidir ve herkesle iyi anlaşabilir. Kavgacı bir yapısı yoktur. Bu yüzden tüm köpeklerle arası iyidir. Her insana kendini sevdirebilir ve onu sevebilir. Çocuklarla çok iyi anlaşırlar. Kimi zaman bebek bakıcılığı görevini üstlenebilirler. Dolayısıyla, koruma ve bekçi köpeği olarak kullanılması büyük hata olur. Bir hırsızla oyun oynayabilir ona kendisini sevdirebilmektedir.

Genel Bilgiler

Yaşam alanları incelediği zaman, apartman dairelerinde yaşayabilirler. Bunun için tek şart yeterli egzersiz yaptırmaktır. Çok zeki köpek olmalarından dolayı eğitimleri çok kısa sürede biter. Bunun yanında bu öğrendiklerini asla unutmazlar. Bakımlarına değinecek olursak, sadece haftada 2 kere tarak ile tüyleri taranması faydalı olacaktır. Bunun yanında kulak temizliğine dikkat edilmesi gerekir. Tüy konusunda ise çok fazla tüy döktükleri bilinen bir gerçektir. 10 ile 13 yıl arası yaşam süreleri vardır. Satılık golden yavruları hakkında telefon desteği almak istiyorsanız aşağıdaki numarayı arayabilirsiniz.

293 YORUM

  1. Merhabalar,farklı şehirlere gönderiyor musunuz,eğer gönderiyor iseniz bize fiyatı (sadece köpek+kargo) kaç Türk Lirası tutar? İlginiz için teşekkürler…

  2. Ben dişi golden retriever yavru istiyorum küçük kızım için. Istanbulda oturuyoruz. Fiyat bilgisi ve yerinizi öğrenebilir miyiz lütfen şimdiden ilginiz için teşekkür ederim

YANIT VER

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen buraya ad/soyad bilgilerinizi yazın