Konya satılık french bulldog, Konya satılık köpek, Konya satılık yavru köpekler

İyi huylu, bakımı kolay ve ev içerisinde ailenin tüm bireyleriyle çok iyi bir arkadaş olan Fransız bulldog cinsi köpek ırkı özellikle apartman hayatı için iyi de bir bekçi olabilecektir. Duygusallığı ile bilinen köpek ırkı yeterince olgun çocukların ve yaşlıların bulunduğu ortama uyum sağlayarak onlara kendini sevdirebilmektedir. Satılık köpek ırkları arasında Bahçeli evlerde dışarıda yaşam koşulları için çok uygun olmayan köpek ırkı apartman hayatına daha rahat uyum sağlayabildiği gibi küçükten bir arada diğer hayvan türleriyle yaşamaya alıştırıldığında uyum sorunu da yaşamamaktadır.

satılık french bulldog konya
Fransız bulldog Yavruları Konya

Çok az bir tüy bakımı olan French bulldog cinsi köpek ırkı küçük ve kısa boylu yapısı ile kucağa alınmayı sevmektedir. Kona ve çevresinde bulldog cinsi bir köpek sahiplenmek istediğinizde Satılık Fransız bulldog Konya olarak ilanlara göz atabilirsiniz.

 

Bilgi Fiyat ve İrtibat için:
Kanka Köpek Telefon Numarası

SATILIK FRANSIZ BULLDOG KONYA

Konya satılık köpek veya Konya satılık yavru köpekler ilanları arasından Konya satılık french bulldog cinsi köpekleri kolaylıkla bulabilirsiniz. Fiyatları değişkenlik gösteren köpek ırkını yavru iken satın alıp evinizde beslemeniz evinizde tüm aile bireylerine bağlılığını maksimum düzeye çıkaracaktır.

Ortalama 10-12 yıllık ömürleri bulunan köpek ırkının tek problemi horlama ve salyası olsa da kolay eğitilmesiyle ve sevecenliği ile bu tür problemler göz ardı edilebilmektedir. Hemen herkesin ilgisini çeken bir orta boyda köpek ırkı olarak aile yaşamına uyum sağlayabilen özelliği evinizde bir hayvan beslemenin güzelliğini ortaya koyacak.

Egzersize d ihtiyaç duyan Fransız bulldog cinsi köpek ırkı iklim koşullarının ortalama derecesinde rahat yaşayabilmektedir. Aşırı sıcak yerlerde french bulldog cinsi köpeklerin kalp krizi geçirme riski yüksektir. Ailenize sevimli bir hayvan dostu kazandırmak istediğinizde Konya ve çevresi için Konya satılık Fransız bulldog ilanlarına bakarak sahiplendirmek isteyen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

6 YORUM

YANIT VER

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen buraya ad/soyad bilgilerinizi yazın