Aşağıda göreceğiniz başlıklar:
Cavalier King Charles Irk Özellikleri
Evde Bakılır mı?
Apartman Dairesinde Yaşamı
Cavalier Yavrularımıza Ait Video
Cavalier Yavru Fotoğrafları

Web adresimizde yer verdiğimiz yavru fotoğraflarımız ‘’Kanka Köpek’’ tarafından çekilmiştir. Sitemizde yer verdiğimiz fotoğraflardan da anlaşılabileceği gibi yavrularımızın sağlığı yerinde olup, yavruların bakımı ve uygun ortamın sağlanması noktasında gerekli özen gösterilmektedir. ‘’Kanka Köpek Eğitim ve Üretim Çiftliği ‘’ tarafından garanti altına alınan yavrularımızın iki aylık yaştan önceki aşıları yapılmıştır. Tüm bu sağlık uygulamaları neticesinde satılık King Charles Yavrular siz değerli ailelerini bekliyor.
Yavruların anne karnında geçirdiği iki aydan sonra….

UNUTMAYIN İYİ BİR YAVRU ALMANIN İLK YOLU İYİ BİR ÜRETİCİ BULMAKLA BAŞLAR…

 • Kanka Köpek Eğitim ve Üretim Çiftliği bünyesinde hem dişi hem de erkek yavrular mevcuttur.
 • Bizzat kendiniz Afyonkarahisar’da bulunan çiftliğimize gelip, üretim yerini görebilir ve yavrunuzu kendiniz seçebilirsiniz.
 • Yavrularımızın gönderimini yaparken sağlık karnesi ile birlikte gönderimini yapıyoruz.

Bilgi Fiyat ve İrtibat için:
Kanka Köpek Telefon Numarası

Cavalier King Charles köpek ırkı yavrularımız diğer yavrularımızda olduğu gibi safkan ırk özelliklerini en iyi şekilde yansıtmaktadır. Bu kapsamda hem ülkemizde hem de yurt dışında üretimi yapılan köpek ırk standartlarını taşımaktadır. Kanka köpek siz değerli hayvan severlere çeşitli kolaylıklar sağlamaktadır. Bunlardan bir tanesi; bizzat kendiniz gelerek köpek çiftliğini ziyaret edebilir ve iki yaşını doldurmuş olan yavrulardan istediğinizi alıp, evinize götürebilirsiniz. Bu kapsamda King Charles yavrularını ve annelerini görme şansını elde edebilirsiniz.
Yavrular açısından önem arz eden bir diğer konuda yavruların doğar doğmaz sıkı bir gözlem altına alınmasıdır. Bu yavrular için oldukça önem arz eden bir durumdur. Sebebi ise yeni doğmuş olan veya kısa bir süre önce doğmuş olan yavrular dış dünyada mevcut olan pek çok hastalık etkenine karşı oldukça duyarlıdırlar. Bunlar bakteriyel, viral, paraziter, protozoal, fungal gibi pek çok etkeni kapsar. Bu etkenler henüz bağışıklık sistemi tam gelişmemiş olan yavruların çok kısa bir sürede ölmesine sebep olmaktadır. Bu nedenle yavruların iki aylık yaşa kadar; anne sütünden kesilinceye kadar iyi bir şekilde bakılmalıdır. Bu periyotta önem arz eden en önemli nokta ise anne sütü ve anne sütü araılığı ile yavruya geçen antikorlardır. Kanka Köpek anne sütünün önemini kavramış olup, yavruların anne sütünden kesilmesine kadar satışını yapmamaktadır.
Veteriner Hekim Kontrolü
satılık King Charles Yavruları yeni ailesine verilen yavru köpeklerin gönderimi yapılmadan önce veteriner hekim kontrolünden geçirilip, yavru veya yavruların genel sağlık muayenesi yapılmaktadır. Sonrasında ise hem iç parazit hem de ilk karma aşı olan Puppy DP uygulaması yapılmaktadır. Yapılan bu ilk aşı temel korumanın ilk basamağını oluşturmaktadır. Aşının içerisinde ise Parvovirus ve Distemper virüs yer almaktadır. Bu iki viral etken pek çok yavru köpeğin ölümünden sorumludur. Bu ilk karma köpekler için önerilen aşılama programının bir parçası olup, 4-6 haftalar arasında yapılmaktadır. Aşı sıvı ve toz formu olmak üzere iki formda satılmaktadır. Uygulama esnasında sıvı form enjektöre çekilerek toz formunun üzerine enjekte edilir. Sonrasında ise iyice çalkalandıktan sonra tekrar enjektörle çekilerek deri altına enjekte edilir. Yapılan aşı sulandırması 30 dakika içinde deri altına uygulanmalıdır. Aksi durumda aşı etkisini kaybetmektedir. Yapılan aşı sonrasında köpeklerde hafif ateş yükselmesi görülebilmektedir.

Cavalier King Charles Spaniel Irk Özellikleri

İngiliz kraliyet ailesinin gözde köpekleri arasında yer alan bu köpek sarayın vazgeçilme maskotu iken, ünü zamanla sarayın dışına kadar taştı, sonrasında ise tüm dünya geneline yayıldı. Bu ırk köpekler ; düz bir kafa, konik denebilecek bir burun yapısına sahiptir. Gözleri ise oldukça canlıdır. Kulaklarına gelecek olursak; kulakları uzun ve tüylü ve aşağı sarkmıştır. Başına göre kulakları oldukça uzundur. Tüyleri ise uzun, ipeksi ve göz alıcı bir renge sahip olup, kahverengi beyaz veya kızıl(kestane- beyaz renklerdedir. Tüyleri uzun ince ve hafif dalgalıdır.

Diğer İsimleri English Toy Spaniel, Cavalier Kral Charles Spanieli, Kavaliyer Kral çarls Spanyeli
Familya Spanie
Ülke İngiltere
Orjinal Görevi Av köpeği, avı işaret eden köpek
Günümüzdeki Görevleri Arkadaş, süs köpeği
Irk Boyutu Küçük Irk
Yetişkinlikteki Yüksekliği Erkek 30 – 33 cm Dişi 30 – 33 cm
Yetişkinlikteki Ağırlığı Erkek 5 – 8 Kg Dişi 5 – 8 Kg
Ortalama Yaşam Süresi 10-15 yıl
Oyunculuk Yüksek
Enerji Orta
Çocuklara İlgi Yüksek
Diğer Köpekler ile Geçinme Çok İyi
Diğer Petler ile Geçinme Çok İyi
Yabancılara Karşı Davranış Çok İyi
Koruma İçgüdüsü Düşük
Ev Ortamında Yaşam Çok İyi
Apartman Ortamında Yaşam Çok İyi
Havlama – Ses Çıkarma Sessiz
Tüy Dökümü – Bakım Tüy dökümü orta
Notlar Bahçenizde ve evinizde bakabilirsiniz. Apartman dairelerinde yaşayan aileler için özellikle tercih edilebilir.

CavalierKing Charles Spaniel Irkı Evde Bakılır mı?

Bu soruya verilecek cevap tabi ki ‘’evet’’ olacaktır. Çünkü hareketli, cana yakın, kendini sevdirmesini iyi bilen bir köpektir. Bu hoşnutluğu ise salladığı kuyruğundan rahatlıkla anlayabiliriz. Sporu seven bu köpek, sahibini memnun etmek için çok enerji harcar. King Charles Cavalier zekası nedeni ile eğitimi oldukça kolaydır. Diğer hayvanlar ile iyi anlaşır. Bu ırk köpekler yalnızlıktan hiç haz almazlar.

KingCharles Apartmanda Bakılır Mı?

Apartman ortamı bu ırkın yaşamı için elverişli bir ortamdır. Köpek herhangi bir sıkıntı yaşamayacaktır. Burada dikkat edilmesi gereken nokta sıcaklık olacaktır; zira çok sıcak iklim şartları köpeği zor durumda bırakacaktır. Belirli aralıklarla dışarı çıkarılması yeterli olacaktır.

 • Satılık King Charles yavrular kanka köpek kalitesi ile hem dişi hem de erkek yavru seçeneğini sizlere sunuyor.
 • Sağlanan bir diğer hizmet ise yavruların en güncel fotoğraf ve video görüntülerini Whatsapp üzerinden talep edebilirsiniz.
 • 7 gün 24 saat telefon desteği yanında, web adresi üzerinden de canlı destek hizmeti sunulmaktadır.
 • İç parazit ve ilk aşısı yapılmıştır.
 • Türkiye geneli gönderim hizmeti sayesinde her yere gönderim yapılmaktadır.
 • Gel – Al hizmeti ile de % 10 indirim kampanyası sunulmaktadır.

Güncel Video

Güncel Resimler

satilik cavalier king charles 3

baglanti cavalier king charles

satilik cavalier king charles 4

baglanti cavalier king charles

satilik cavalier king charles 5

baglanti cavalier king charles

satilik cavalier king charles 6

baglanti cavalier king charles

satilik cavalier king charles 7

baglanti cavalier king charles

satilik cavalier king charles 8

baglanti cavalier king charles

satilik cavalier king charles

baglanti cavalier king charles

satilik cavalier king charles 9

baglanti cavalier king charles

satilik cavalier king charles 2

İlginizi çekebilir:

143 YORUM

 1. Kızım için Dişi bir cavalier yavru sahiplenmek istiyoruz. Elinizde varsa fiyat bilgisi verirmisiniz. Kesin alıcıyız lütfen son fiyatınızı verin.

 2. benim aklımda birkaç soru var aslında
  1.gönderim ücretiyle beraber ne kadar olur
  2.kaç günde bize ulaşır
  3.en küçük kaç aylık göderilebilir
  sorularım bu kadar cevap verin lütfen

 3. Merhaba, Cavalier King Charles Spanieli istiyorum küçük bahçesi olan bir evim var ve İzmir de yaşıyorum.İzmir’e gönderim dahil fiyatınız nedir? Kaç aylık gönderiyorsunuz ayrıca dîşi erkek seçimi yapabiliyorsunuz. ? mailimi en kisa surede cvplandirirsaniz sevinirim. tsk ederim.

  • emel hanım izmirde evimde kawalier besliyorum, yavrularım var sahiplendiriyorum(ücretli), gelip görebilirsiniz. whatsapptan mesaj atın fotoğraflarını gönderiyim

 4. Bir adet sahiplenmek istiyorum, evim de müsait, aile olarak ta hazırız,sormak istediğim renk seçenekleri ve halihazırda elinizde iki aylık mevcut olup olmadığı.
  İlginize teşekkürler

 5. Merhaba,
  Eşim ve ben Yozgat’ta ikamet etmekteyiz. Bir adet dişi blenheim türden ailemize yeni bir üye katmak istiyoruz. Fiyat konusunda bilgi rica ediyorum. Ayrıca şuan elinizdekilerin kaç günlük olduğu bilgisini de paylaşırsanız sevinirim.
  Teşekkürler.

 6. Merhabalar,
  King Charles yavrusu (6 aylığa kadar) almak istiyorum, İstanbul’da yaşıyorum, fiyat bilgisi ve gönderimi nasıl yaptığınız hakkında bilgi rica ediyorum.

 7. Merhaba King Charles köpek arıyorum. Engelli kardeşimize hediye edicegim. Biraz araştırmq yaptıgımda cana yakın, küçük ırk, sevimli, tüy sorunu az olan bu köpegi buldum. Tabi en önemlisi apartman dairesi abana fiyat konusunda yardımcı olur musunuz ?

 8. Gel al fiyatı ve Ankaraya gönderim fiyatı hakkında bilgi alabilir miyim? Bir de ben mümkün olduğunca genç istiyorum maximum 1 aylık. Yaşı konusunda yardımcı olabilme imkanınız var mı?

 9. Merhaba, cavelier king charles spaniel yavru istiyoruz. Dişi ve 2 aydan küçük olmasını tercih ediyoruz. 2 çocuklu bir aileyiz. Fiyat bilgisi ve Ankara ‘ya gönderim hakkında bilgi alabilir miyim??

 10. Merhaba ben Özlem Akpınar. Uzun süredir bu ırkı araştırıyorum..9 yaşındaki oğlum bir arkadaşı olsun istiyor:)) bu ırkta karar kıldım çünkü geniş bahçeli bir evim malesef yok..izmir e gönderim mümkün mü?ayrıca fiyat bilgisi alabirmiyim?gerekli malzemeler tarafınızdan sağlanabiliyormu?

 11. Merhaba. Yalnızlığı sevmediği belirtilmiş. Çalıştığım için akşama kadar yalnız kalması gerekecek. Yavruyken alışmaz mı bu duruma acaba? Ve ücreti kargo dahil öğrenebilir miyim?

 12. Cavalier Kong bir yavru edinmek istiyorum.ucreti nedir acaba erkek yada dışı fark etmiyor .ciddi aliciyim ve evimde beslemek istiyorum .orijinal bir yavru istiyorum fiyatı mail olarak yazarsanız sevinirim

 13. Cavailer dişi yavrunuz varmı ? scr saglık ile ilgili kesin guven verıyor musunuz? Ve anne ve babasınında saglıklı olduguna emın olmak ıstıyoruz uzun zamandır arastırıyorum fakat cogu petshoplardan alan arkadaslarımın hep vıral enfoksıyona yada farklı kotu hastalıklara ugrayıp kaybettıler oyuzden detaylı bılgı verırsenız cok memnun olurum fıyat bılgısınıde verırsenız iyi çalışmalar 🙂

 14. Ankara Eryaman disi bir adet yavru cavalier istiyorum. Şartları nedir. Biz mi aliyoruz. Siz mi gonderiyorsunuz. Saglik garantisi vwriyoe musunus. Genetik bir rahatsizligi var mi vb. Vererinwr kontrolu Bilgi verirmisiniz.

 15. King Charles cok istediğim favori köpek.Ama genetik hastalıkları ile ilgili sürekli kötü yorumlar dinliyor ve okuyoruz.Acaba Toy Poodle yavru var mı sizde.Ve varsa mevcut renk ve fiyat nedir.King Chales ın da fiyatı?…Teşekkürler,iyi çalışmalar…

 16. Merhaba, kahverengi tonunda erkek cins istiyorum İstanbul’a gönderim ücreti ile birlikte ne kadar öğrenebilirim? Yada bizzat kendim teslim almaya gelsem ücret ne kadar olur?

 17. Merhaba king charlis fiyatlarını nedir?ankara gönderimi ne kadardır?bildireceginiz king charles kac gunluk veya ayliktir?ayrica mail adresime resmini gonderebilir misiniz?

 18. Merhaba, king charles yavru köpek sahiplenmek istiyorum. Apartmanda yaşayan 45 yaşında tek erkek bireyim. 1 yaşinda oğlum var. Size sorum, tercihim erkek yavru edinmek ama dişi ile erkek bakımı, karakteri veya ilgi konusunda farklılıkları var mı? Yanlız kaldığinda cocuklar ile arası nasıl? Bazı ķöpekler aşırı kokuyor, bu cinsi veya cinsiyeti ile alakalı mı? Evde gün içinde yanliz kalır mı? Tuvalet eğitimi ile ilgili destek egitiminiz veya bilgilendirmeniz olur mu? Fiyatı ? Açıklayıcı olarak yardımcı olabilirseniz sevinirim. Şimdiden teşekkürler

 19. Merhaba, ciftliginizde sahiplenmeye hazir yada hazir olacak King Charles yavrulari var midir? Varsa ziyaret edip almayi dusunuyorum, fiyat bilgisi de alabilir miyim?
  Tesekkurler

 20. Merhaba King Charles dişi yavru köpek fiyat bilgisi alabilir miyim ? Ankara’ya gönderim yapabiliyor musunuz ? Koşa bir bilgilendirme yapmanızı rica eder iyi akşamlar dilerim

YANIT VER

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen buraya ad/soyad bilgilerinizi yazın