Oldukça sadık, zeki ve güçlü köpek ırklarından biri olan Rottweiler cinsi köpekler, günümüzde oldukça fazla insan tarafından sahiplenilmektedir. Oldukça atletik ve iri bir yapıya sahip olan bu köpekler, yeterince hareketli ve enerjik bir yapıya da sahiptirler. Genel olarak köpek satın alırken bunu yavru halleriyle satın almak, gerekli sadakati oluşturmak açısından çok daha iyi bir seçenektir. Rottweiler yavru fiyatları, normal duruma göre çok daha uygun seçeneklerde olabilmektedir. Bu fiyatlar genel olarak, 800 TL ila 1000 TL arasında değişmektedir. Tabi bu durum yine erkek veya dişi durumuna yönelik olarak da bir değişkenlik gösterebilmektedir.

Rottweiler Fiyatları

Oldukça güçlü özellikleriyle bilinen bu ırkta Rottweiler fiyatları genel itibariyle 2000 TL fiyatlara kadar çıkabilmektedir. Ancak yine bu durumda köpeklerin kaç aylık olduğu ya da kaç yaşında olduğuyla ilgili olarak değişebilen bir durumdur. Uygun fiyatlarda sağlıklı bir köpek almak için bu konuda iyi bir araştırma yapmak gereklidir.

Ancak en iyi olacak seçeneklerden birinin kesinlikle bir yavru Rottweiler almak olduğunu belirtmek gerekir. Rotteiler köpeklerin en önemli özelliklerinden biri, bulundukları ortamı ve çevreyi çok iyi bir şekilde korumalarıdır. Herhangi bir tehlike anında bu köpekler oldukça tepkisel davranarak tehlikeyi oradan uzaklaştırabilirler. Bu davranışları onların sadakat konusundaki davranışlarını en iyi şekilde yansıtmaktadır. Genel olarak bu köpekler, Alman bekçi köpekleri olarak da bilinmektedirler.

YANIT VER

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen buraya ad/soyad bilgilerinizi yazın