Zeki, uslu, sevecen, eğitilmesi kolay ve güvenilir kelimelerini Golden Rotriever cinsi köpeklere gönül rahatlığı ile kullanabilmekteyiz. Golden cinsi köpekler aile dostudur. Aile içerisinde herkes ile çok kolay iletişim kurabilmektedirler. Çocuklara ve bebeklere karşı dost tutumu sergileyen bu cins köpekler, aileler tarafından gönül rahatlığı ile tercih edilmektedir.

Eğitimleri Nasıldır?

Çok fazla sayıda yeteneğe ve yüksek zekaya sahip olan Golden Retriever cinsi köpekler, birçok alanda başarılı bir eğitim alabilmektedir. İz sürme, avcılık, vurulan avı bulup getirme, askeri ve emniyet işlerinde, akut, kılavuz köpekliği gibi birçok alanda eğitim alıp görev yaptırılabilir. Eğitim konusunda çok başarılı olan Golden Retriever cinsi köpekler, aile bireylerine çok sadık oldukları için çocuk bakımında da en büyük rolü oynayabilmektedir.

Golden Retriever Yavru Fiyatları Nasıldır?

Golden retriever yavru fiyatları cinsine, eğitimine, yaşına göre değişiklik gösterebilmektedir. Alınmak istenen yavru Golden Retriever fiyatı 750 – 2000 TL arasında değişebilmektedir. Eğer 2 yaş ve üzerinde bir köpek sahiplenmek isterseniz fiyatı 300 – 900 TL arasında değişebilmektedir.

Bakımı Nasıldır?

Bu ırk spor, yemek yemek ve hatta yüzmek gibi birçok şeyi sevmektedir. Bunları dikkate alarak bakımı yapılmaktadır. Günlük olarak tüylerinin taranması önemlidir. Yemek konusunda, miktarı sizin belirlemeniz gerekmektedir. Kendisi belirler ise obezite olabilmektedir. Mevsim değişimlerinde tüy dökmeleri normal karşılanmalıdır. Her hangi bir hastalık söz konusu değildir.

YANIT VER

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen buraya ad/soyad bilgilerinizi yazın