Antalya Satılık Yavru Köpekler

Çiftliğimiz Afyonkarahisar’da yer almakta olup Antalya iline 4 saate ulaştırıyoruz. Güvenli gönderim yapabildiğimiz yerlerden birisi olan Antalya ilinde yüzlerce müşterimiz mevcuttur. Antalya ilindeki müşteri referansları için bizi telefonla arayarak bilgi alabilirsiniz. Kanka Köpek Çiftliği Antalya satılık köpek ırklarını sizler için detaylıca anlattık. Bu ırklar hakkındaki bilgileri okuyarak satılık köpekler arasında tercih edeceğiniz ırkı belirleyebilirsiniz.

Bilgi Fiyat ve İrtibat için:
Kanka Köpek Telefon Numarası

Köpek beslemeden önce daha önce evcil hayvan beslediyseniz bir evcil hayvan bakmanın sorumlulukları hakkında az çok bilginiz vardır. Dünya üzerinde 400’den fazla köpek ırkı bulunmaktadır. Fakat tercih edilen ırk sayısı 20-30 arası değişmektedir. Türkiye’de en çok Golden, Rottweiler, Kangal, Cavalier King Charles, Pug, French Bulldog ve Beagle gibi ırklar tercih ediliyor. Köpekler en çok tercih edilen evcil hayvanlardan birisidir. Diğer evcil hayvanlar kedi ve kuş olarak ön plana çıkıyor.

Antalya Satılık Köpek Nereden Alınmalıdır?

Petshop yanılgısı çoğu müşterimizde gördüğümüz bir unsur. Petshoplardan köpek almaya karar veriyorsanız mutlaka petshop hakkında yeterli bilgiye ve güvene sahip olmalısınız. Antalya satılık köpek satan petshoplarda bir araştırma yapmalısınız. Köpekleri direk kaynağından köpek çiftliğinden almak her zaman daha mantıklıdır. Köpek çiftliklerinden köpeklerin anne ve babalarını görerek köpek sahiplenebilirsiniz. Bu sayede safkanlığı konusunda ilerleyen süreçte bir sorun yaşamazsınız.

antalya satılık köpek

Köpek sahiplenmeye bir köpek çiftliği kararı verdiyseniz bu konuda sizi desteklediğimizi bilmenizi isteriz. Köpek çiftliği tercihinde ise mutlaka bu çiftlik hakkında internet üzerinden bir araştırma yaparak az çok bu köpek çiftliği hakkında bir bilgiye sahip olabilirsiniz. Google gibi arama motorları ile bugün her konu hakkında istediğiniz bilgiye erişebiliyorsunuz. Bu açıdan köpek çiftliği tercihini hızlıca internet üzerinden karar verebilirsiniz.

Şimdi sıra köpek ırklarını tanımaya geldi. Köpekler insanlara dostluk ve arkadaşlık ederken koruyuculuk bekçilik görevleri ilede insanlara destek oluyorlar. Toplumlarda yerleri hiç değişmeyen köpeklerin çocuk bakımı, yaşlı ve hasta refakatçisi, arama kurtarma, narkotik gibi bir çok alanda da kullanıldığını biliyoruz.

Satılık Yavru Köpeklerimiz

Golden Retriever

Av kökenli olan Golden Retriever ırkı günümüzde aile köpeği olarak yaşamanına devam ediyor. Golden ırkı en çok tercih edilen cinsler arasında yer alıyor. Aklıyla, oyuncu yapısı ve sevimliliğiyle ön plana çıkıyor. Golden Retriever ırkı duygusal, aile bireylerine bağlı, itaatkar ve çocuklarla iyi geçinen bir ırktır. Oyuncu olmasıyla birlikte söylediklerinizi yerine getirmek onun için bir zevktir.

antalya satılık köpek 1

Kiloları 25-35 kg 55-61 cm boylarında değişmektedir. Ömür süreleri 10-13 yıl arasındadır. Tutulan rengi altın tonlarında olandır.

İnsanlarla ilişkileri oldukça samimidir. Herkesle hemen arkadaş olabilir ve onları sevebilirler. Bu yüzden koruma ve bekçi köpeği olarak kullanmak yanlıştır. Bekçi ve koruma köpeği düşünüyorsanız diğer ırkları incelemelisiniz.

Enerji seviyesi yüksek, yemek yemeye düşkün, oyuncu ve sevgi dolu köpeklerdir. Golden retriever sağlıklı bir beslenme planı oluşturulmalıdır. Antalya satılık köpekler arasında en çok dikkat etmeniz gereken köpekler arasında yer alır. Golden ırkının yetişkin hallerini köpek çiftliği gezileri ile görebilirsiniz.

Golden Retriever eğitimi en kolay köpekler arasında yer almaktadır. Show eğitimleri için inanılmaz yetenekli köpeklerden birisidir. Golden Retriever eğitimi konusunda internet üzerinden yeterli bilgiye ulaşabilir ve kendiniz eğitim verebilirsiniz. Çünkü eğitimi zekasından dolayı çok kolay olacaktır. Eğitim konusunda dikkat etmeniz noktaları iyi bilirseniz iyi sonuçlar elde edebilirsiniz.

Golden retriever fotoğrafları ve videosu: Satılık Golden Yavruları

Rottweiler

Rottweiler tarihte yük çekici, sığır çobanlığı ve koruma köpeği olarak kullanılsa da günümüzde bekçi ve koruma köpeği olarak tercih ediliyor. Bu konuda da oldukça uzman olan Rottweiler ırkı tam bir koruma köpeğidir. Güçlü yapısı ve sadakati ile koruma ve bekçiliğini harika bir görev olarak üstlenmektedir.

antalya satılık köpek 2

Rottweiler güçlü bir kas yapısına ve acıya dayanaklı bir bedene sahiptir. İtaatkar ve eğitime yaktın köpeklerdir. Oldukça ciddi ve özgüvenleri yüksek köpeklerdir. Polis ve askeri kurumlarda kullanılmaktadırlar. Antalya satılık köpekler arasında en iyi koruma köpeklerden birisidir.

Rottweiler dik kafalı olarakta tarif edebiliriz. Bunun için Rottweiler ırkı köpeği yavrudan itibaren almalısınız. Yavruyu aldığınız köpek çiftliğinden nasıl yetiştirmeniz gerektiği konusunda detaylı bir bilgi edinmenizde fayda var. Satılık köpek Antalya arayanların en büyük sorunu da yavruyu yetişrirken eğitimi konusunda bilinçsiz davranmaktır.

Aile birleylerine bağlıdır. Düzenli egzersiz yaptırılmalı ve ilgi gösterilmelidir.

Rottweiler fotoğrafları ve videosu: Satılık Rottweiler Yavruları

Cavalier King Charles

Cavalier King Charles İngiliz kökenlidir. Asıl işlevi av köpeğidir. 2-4 kg ağırlığında olmaları ile birlikte 76-84 kg arasındadır. Günümüzde arkadaş köpek olarak tercih edilirken apartman daireleri için en ideal köpekler arasında yer almaktadır.

antalya satılık köpek 3

Son derece yemek yemeyi seven Cavalier King Charles ırkında beslenmeye dikkat etmelisiniz. Yoksa hızlıca kilo alabilirler. Uzun tüylü yapısından dolayı düzenli olarak taramak gerekir. Yalnızlıktan hiç hoşlanmazlar. Dolayısıyla uzun süre yalnız bırakmamalısınız.

Ev ve apartman ortamından rahatlıkla bakabileceğiniz bir ırk olan Cavalier King Charles ırkı özellikle ünlülerin tercih ettiği ırklar arasında yer almaktadır. Cavalier King Charles ırkı zeki ve uyumlu bir ev köpeği olmaktadır. Ailenizde çocuk bireylerde varsa Cavalier King Charles sizin için oldukça doğru bir tercih olacaktır.

Cavalier King Charles fotoğrafları ve videosu: Satılık Cavalier King Charles Yavruları

Pug

Çin kökenli olan Pug ırkı süs köpeğidir. Yaşam süreleri 12 yıl ile 15 yıl arasında değişmektedir. 6-8 kg ağırlıkları ile 25-38 cm boylarıyla küçük ırk köpekler arasında yer almaktadır. Yüzleri bulldog köpeklerine benzerken ev ortamında bakılabilecek ideal köpeklerdendir.

antalya satılık köpek 4

Oyuncu, enerjik, sahibine bağlı ve çocuklarla iyi geçinen ırktır. Apartman ortamında rahatlıkla bakılabilir. Havlama eğilimleri olabilir fakat yavrudan itibaren doğru eğitimle bunun önüne geçebilirsiniz. Genelde gereksiz havlamazlar. Nadiren havlamaları ile birlikte yanlış bir eğitim yaklaşımı ile birlikte bunu alışkanlık haline getirebilirler.

Oyun oynamaya bayılırlar. Enerjik oyunlar onların vazgeçilmezidir. Burun yapıları basık olduğu için nefes alma problemleri vardır. Bu yüzden oyunlarda çok fazla yormamak gerekir. Neşeli yapıları evinize neşe katacaktır. Oldukça zeki olan Pug ırkında evde kendiniz eğitim verebilirsiniz. Antalya satılık köpekler arasında en neşeli köpeklerden birisidir.

Pug fotoğrafları ve videosu: Satılık Pug Yavruları

Maltese Terrier

Maltese Terrier Malta kökenli köpeklerdir. Beyaz ve uzun tüyleri ile birlikte küçük boyutlarından dolayı tercih edilirler. 2-6 kg ağırlıkları ile 23-28 cm boyları olmaktadır. 12-14 yıl yaşama süreleri vardır.

Apartman daireleri için oldukça uygundur. Dış ortamda kalamazlar. Ev ortamında kalmaları gerekir. Oldukça oyuncu ve sadıktırlar. Eğitime uygun olan Maltese Terrier ırkı Antalya satılık köpekler arasında ev içinde rahatlıkla bakılabilecek köpeklerden birisidir.

antalya satılık köpek 5

Maltese Terrier ırkı hassas bir ırktır. Aşırı soğuk ve sıcaklara karşı dayanıksızdır. Nemli havalarda yorgun ve bitkin düşebilir. Beslenmesi konusunda doğru bir mama tercihi gerekir.

Maltese Terrier sahiplenirken en çok dikkat etmeniz gereken sıfır numara olup olmadığıdır. Bu açıdan köpek çifliklerini tercih edin. Güvendiğiniz ve referansları olan köpek çifliklerini tercih ederseniz köpeğinizin ilerleyen yaşlarında pişman olmazsınız.

Maltese Terrier fotoğrafları ve Videosu: Satılık Maltese Terrier Yavruları

Cocker

Cocker ırkı İngiltere kökenli köpeklerdendir. Orjinal işlevi av köpeği olmasıdır. Fakat günümüzde aile köpeği olarak sahiplenilmektedir. 13-16 kg ağırlığı ve 36-45 cm boyları vardır. 12 ile 15 yıl arası yaşam ömürleri vardır.

antalya satılık köpek 6

Hareketli ve oyuncu olmaları ile birlikte çocuklarla ve diğer evcil hayvanlarla oldukça iyi geçinirler. Bu açıdan ailelerin tercih sebebi olmaktadır. Ayrıca yabancı kişilerle de hızlıca iletişim kurabilir ve onlara karşı sıcak davranabilirler. Ev ortamında bakılabildiği gibi bahçe ortamında da rahatlıkla bakabilirsiniz. Hatta bahçe ortamında av kökenli olduğu için daha rahat edecektir.

Apartman ortamında da bakılabilir fakat yavrudan itibaren aldığınız köpek çiftliğinden eğitimi konusunda destek almalısınız. Bu yüzden köpek çiftliğinden köpek sahiplenirken eğitim verdikleri konusunda emin olun.

Cocker fotoğrafları ve videosu: Satılık Cocker Yavruları

Alman Çoban Köpeği

Harika bir karaktere sahip olan Alman Çoban Köpeği yani Alman Kurdu ırkı oldukça zeki bir ırktır. Dişi çoban köpekleri ile kurtların çiftleşmesinden olduğu söylenmesine rağmen böyle bir kantı yoktur.

antalya satılık köpek 7

Koruyuculuk içgüdüleri oldukça yüksek ve eğitime en yatkın köpeklerden birisidir. Neredeyse her türlü eğitimi alabilmektedirler. Sahiplerine karşı oldukça sadık ve bağlılar. Diğer evcil hayvanlarınızla iyi geçinebilirler. Örneğin bir kedi ile birlikte yavrudan itibaren yetiştirirseniz oldukça iyi geçinebilir. Sabırlı yapılarından dolayı kendisine yapılan şakalara karşı saldırganlık göstermez.

Ev ortamında hatta apartman ortamında yaşabilirler. Zeki olmaları itibariyle ev ortamlarına rahatlıkla adapte olurlar. Eğitimleri konusunda aynı şekilde köpek çifliklerinden destek almanız gerekebilir. Antalya satılık köpekler arasında en zeki köpeklerden birisi olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Bahçeli bir evde yaşıyorsanız bekçi olarakta görev yapabilir.

Alman Kurdu fotoğrafları ve videosu: Satılık Alman Kurdu Yavruları

Chow Chow

Chow Chow yani diğer adıyla Çin Aslanı Çin kökenlidir. Orjinal işlevi av köpeği olsada günümüzde arkadaş köpeği olarak tercih edilmektedir. Ortalama yaşam süreleri 12 yıldır.

En dikkat çeken özellikleri dillerinin diğer köpeklerden farklı renkte olmasıdır. Apartman dairesinde besleyebilirsiniz, fakat egzersiz ihtiyacını mutlaka karşılamanız gerekir. Yani sık sık gezilere çıkmalısınız. Aşırı sıcak ve soğuklara karşı duyarlıdırlar. Uzun tüylerinden dolayı sık sık taranmalı ve tüy bakımları yapılmalıdır.

antalya satılık köpek 8

Aile bireylerine karşı bağlı ve sadıktırlar. Ancak genelde tek bir kişiye karşı daha bağlı olabilirler. Baskın bir yapısı olduğundan dolayı inatçı olabilirler. Fakat doğru bir yaklaşımla bu bir problem olarak ortaya çıkmaz. Chow chow ırkı inatçı olduğundan eğitim verildiği zaman daha rahat bir arkadaşlığınızın olacağını söyleyebiliriz.

Chow Chow fotoğrafları ve Videosu: Satılık Chow Chow Yavruları

Kangal

Tür köpeği olan Kangal ırkının yaşam süresi 10-13 yıldır. Bekçi, koruma ve çoban köpeği olarak kullanılır.

Kangal ırkı cesur, çevik ve güçlü bir yapıya sahiptir. Önsezileri oldukça güçlüdür. Kötü niyetli kişileri anlayabilir ve koruma içgüdüsünü harekete geçirebilir. Sahiplerine ve aile bireylerine karşı aşırı bağlı ve sadıktırlar.

antalya satılık köpek 9

Duygularını ve üzüntülerini vücut dilleriyle ifade edebilme yeteneğine sahiptirler. Örneğin sahipleri kızdığı zaman üzüldüklerini sesleriyle ve vücut hareketleriyle belli ederler.

Oldukça zeki olan Kangal ırkı verdiğiniz komutları rahatlıkla anlar. Fakat zaman zaman verdiğiniz komutları duymazdan gelebilir. Bunun sebebi özgür bir yapıya sahip olmasıdır. Özgürlüğüne oldukça düşkündür. Bununla birlikte çok fazla kıskanç yapıları vardır. Başka köpekleri onun yanında severseniz kıskanabilir ve bunu belli eder.

Kangal fotoğrafları ve Videosu: Satılık Kangal Yavruları

Husky

Sibirya kökene sahip olan Husky yani Sibirya Kurdu ırkı kızak köpekleri olarak bilinir. Günümüzde harika görüntüsü renkli gözleri ile birlikte tercih edilirler.  ortalama 51- 65 kg ağırlığına sahiptirler. 10-13 yıl arasında ömürleri vardır.

antalya satılık köpek 10

Soğuk iklimde yaşamayı seven ve aşırı soğuklara karşı dayanıklıdırlar. İnsanlarla arkadaş olmayı sevmeleri ile birlikte sakin yapıları vardır. Kızak yarışlarında kullanılmaktadırlar. Antalya satılık köpek ırkları arasında en hızlı koşan köpeklerden birisidir.

Husky fotoğrafları ve Videosu: Satılık Sibirya Kurdu(Husky) Yavruları

Beagle

Çocuklarla harika anlaşan ve ev ortamına iyi bir şekilde adapta olan bir ırktır. Diğer köpeklerle iyi geçinirler. Saldırgan içgüdülerine sahip değiller.

Gözlemcilik özellikleri gelişmiştir. Bu açıdan bekçilik görevi yapabilirler. İz sürmeyi çok severler. İz sürmeyi sevdiklerinden dolayı kaybolma şansları vardır. Bazı izleri takip ederken yönlerini kaybedebilirler. Dikkatli olmak gerekir.

antalya satılık köpek 11

Genelde neşeli yapıları vardır ve neredeyse her ırk köpekle iyi geçinebilirler. Av köpekleri ile daha iyi geçindikleri bilinmektedir. Bakımı konusunda kısa tüylü oldukları için sizi çok fazla zorlamayacaktır. Düzenli olarak taramalısınız. Ayrıca uzun kulak bakımınıda dikkat etmelisiniz. Hafif ıslak bir bezle temizleyebileceğiniz gibi kulak bakımı ile ilgili Veteriner Hekiminizden de bilgi alabilirsiniz.

Yalnız kalmayı sevmezler. Sık sık ilgi göstermek ve yanınızda durması gerekir. Soğuk havalara karşı dayanıksızdırlar. Sosyal yapılarından dolayı evinize gelen misafirlere karşı ilgili ve sıcak kanlı davranırlar.

Beagle fotoğrafları ve Videosu: Satılık Beagle Yavruları

French Bulldog

Fransız Bulldog ırkı bakımı kolay köpekler arasında yer alır. Tüy yapısı kısa olduğundan tüy bakımı çok yoğun olmayacaktır. Fare avcısı olarakta bilinen Fransız Bulldog ırkı sessiz ve sakin bir yapıya sahiptir. Gereksiz yere havlamazlar.

antalya satılık köpek 12

Vücut ve surat yapısı olarak İngiliz Bulldog ırkına benzese de aynı ırk değillerdir. Fransız bulldog ırkı daha az kas yapısına sahip olması ile birlikte İngiliz Bulldog ırkına göre daha sakin ve daha yumuşak bir karaktere sahiptir. İngiliz Bulldog ırkı oldukça güçlü ve sert bir mizaca sahiptir.

Erkek 23 – 30 cm Dişi 23 – 30 cm boylarında olmaktadır. Ortalama ömür süreleri 10-12 yıl arası değişmektedir. Çocuklarla iyi anlaşırlar. Ev ve apartman dairelerinde rahatlıkla bakabilirsiniz. Apartmanlarda bekçilik görevi verecek bir ırk arıyorsanız bu ırk sizin için ideal bir ırk olabilmektedir. Apartman dairelerinde bekçilik görevini rahatlıkla yerine getirebilirler.

Fransız Bulldog fotoğrafları ve Videosu: Satılık French Bulldog Yavruları

Hakkımızda

2000 yılından bu yana Türkiye’nin tüm şehirlerine gönderdiğimiz yavrularımız ile harika dönüşler kayıt ediyoruz. Müşteri yorumlarımızdan da bunu rahatlıkla görebilirsiniz. Köpek eğitimi, köpek pansiyonu ve köpek satışı ile sizlere en iyi hizmeti sunuyoruz.

Kanka Köpek 10 kişilik ekibiyle hizmet vermektedir. Ekibimizde köpek eğitmenleri, veteriner hekimler, bakıcılar ve veteriner teknikerleri bulunmaktadır. Öncelikli hedefimiz köpeklerin sağlığını ve refahını sağlamaktır.

Türkiye’nin en güvenilir çifliklerinden biri olan Kanka Köpek Çiftliği Antalya ilinde de kendini tanıtmayı başarmıştır. Yüzlerce müşterisi ile Antalya ilinde de büyümektedir. Antalya satılık köpek arayanların uğrak yeri haline gelmiştir. Antalya şehrine sahiplendirdiğimiz köpekler dışında verdiğimiz eğitimlerimiz ile de oldukça geniş bir aile haline geldik. Müşteri referanslarımız için telefon numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

  • Türkiye’nin 81 iline hızlı gönderi ile yavrularımızı ulaştırıyoruz.
  • Satış öncesi ve satış sonrası ücretsiz telefon desteği alabilirsiniz.
  • Dişi ve erkek yavrularımız bulunmaktadır.
  • Yavrularımızın tüm sağlık kontrolleri yapılmaktadır.
  • Günü gelen aşıları yapılmaktadır.
  • Yavrunuzun eğitiminde takıldığınız noktalarda Kanka Köpek Çiftliği’ni arayarak bilgi alabilirsiniz.

Köpek alacağınız yer hakkında detaylı bir araştırma yapmayı unutmayın. Özellikle son zamanlarda bu konuda yanılan çok fazla kişiyle karşılaştık. Bu konuda dikkatli olmanızı öneriyoruz.

16 YORUM

YANIT VER

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen buraya ad/soyad bilgilerinizi yazın