Doberman cinsine görünüşte oldukça benzeyen Minyatür Pincher cinsi köpeklerin özelliklerini merak ederseniz öncelikle bu cinslerin oldukça fazla ilgi gördüğünü söylemeliyiz. Pinscher köpeklerin dış görünüş özellikleri ve karakterlerini birçok kişi merak ettiğinden biraz bu detaylara girmemiz yerinde olacak.

Minyatür Pinscher, ev yaşamı için ideal köpeklerdendir. Küçük bir bedene sahiptirler. Onlara baktığınızda atletik yapıyı ve zerafeti bir arada görebilirsiniz. Ancak zayıf bir görüntüye sahip olsalar da boyları uzundur. Kasları da oldukça belirgindir. Kuyrukları ve patileri kedi kuyruk ve patilerini andırmaktadır. Bacakları ise incedir. Kuyruk bölgesi kıvrık değil düz ve uzun olmasıyla bilinir.

Çiftliğimizdeki yavrumuz minyatür pinscher sizleri bekliyor. Bilgi ve fiyat için uzmanımız Tevfik beye 0546 427 91 26 numarası üzerinden ulaşabilirsiniz.

En dikkat çekici özelliği sanki Doberman cinsinin minyatürü gibi görünmesidir. Ancak kendileri bu küçük bedenlerinin farkında değillerdir ve çok cesurlardır. Çok iyi bir bekçi köpeği olabilmektedirler. Ev içinde yaşaması için uygun olan ırklardandır ancak iyi bir köpek eğitimi alması çok önemlidir. Zira karakterleri biraz zorludur.

Uğraştırıcı bir ırk olarak bilinse de köpek eğitimi ile saldırgan tavırları düzeltilmeye çalışılır. Eğer köpeklerle iyi anlaşıyorsanız, tecrübeli iseniz ve onu anlıyorsanız mutlaka sahiplenmenizi öneririz çünkü bu ırkla çok iyi dostluk kurabilirseniz garanti ediyoruz hayatınızdaki en iyi kankalarınızdan biri olacaktır.

İşte yavrularımızdan birinin fotolarından bazıları:

2 YORUM

YANIT VER

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen buraya ad/soyad bilgilerinizi yazın