Köpekler özellikle yalnız yaşayan kişilerin en yakın dostları olurken, çocuklu ailelerin çocuklarının en iyi arkadaşı olurken yaşlıların en büyük yaşam kaynağı oluyor. Yani 7’den 70’e herkes için son derece büyük bir önem taşıyan ve hayatlarından önemli bir yer dinen köpekler sevecen yanlarının yanı sıra verdikleri pozitif enerji ile hayatınızda oldukça önemli bir yerde olacaktır. Köpek tercihinde bulunurken mutlaka karakterine bakılarak sizin için en uygun karakter yapısına sahip köpeği tercih etmenizde fayda olacaktır.

Labrador Özellikleri ve Fiyatları

Eğlenceli yapısı, hareketli olması ve sevecen karakteriyle Labrador tercih edilebilecek köpekler arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Labrador fiyatları ırkına ve cinsine göre değişiklik göstermektedir. Siyah, beyaz ve kahverengi renklerde olan labradorlar 1250 TL ile 2500 TL arasında bir fiyatlarla satın alınabilmektedir.

Köpek Bakımı

Sizin için uygun karaktere sahip Labrador cinsi köpeğinizi uygun fiyatıyla satın aldıktan sonra bakımına özen göstermeniz ve gerekli eğitimleri verdiğiniz taktirde uzun yıllar ailenize yeni bir üye kazandırarak onunda sizinle yaşamasından mutluluk duyacaksınız. Mama seçiminde köpeğinizin sevdiği mamayı deneyerek bulmanızda fayda olacaktır. Gerekli eğitimlerin içerisinde tuvalet eğitimini de verdikten sonra sabah ve akşamları düzenli olarak köpeğinizi dışarı çıkararak ihtiyacını gidermesini sağlamanız gerekmektedir. Yeme, içme ve tuvalet ihtiyacının yanında köpeğinizin de hareket etmeye ihtiyacı olacaktır. Bu nedenle düzenli olarak yürüyüşe çıkarmanız hem onu em sizi mutlu edecektir.

YANIT VER

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen buraya ad/soyad bilgilerinizi yazın