Aşağıda göreceğiniz başlıklar:
Cavalier King Charles Irk Özellikleri
Evde Bakılır mı?
Apartman Dairesinde Yaşamı
Cavalier Yavrularımıza Ait Video
Cavalier Yavru Fotoğrafları

Web adresimizde yer verdiğimiz yavru fotoğraflarımız ‘’Kanka Köpek’’ tarafından çekilmiştir. Sitemizde yer verdiğimiz fotoğraflardan da anlaşılabileceği gibi yavrularımızın sağlığı yerinde olup, yavruların bakımı ve uygun ortamın sağlanması noktasında gerekli özen gösterilmektedir. ‘’Kanka Köpek Eğitim ve Üretim Çiftliği ‘’ tarafından garanti altına alınan yavrularımızın iki aylık yaştan önceki aşıları yapılmıştır. Tüm bu sağlık uygulamaları neticesinde satılık King Charles Yavrular siz değerli ailelerini bekliyor.
Yavruların anne karnında geçirdiği iki aydan sonra….

UNUTMAYIN İYİ BİR YAVRU ALMANIN İLK YOLU İYİ BİR ÜRETİCİ BULMAKLA BAŞLAR…

 • Kanka Köpek Eğitim ve Üretim Çiftliği bünyesinde hem dişi hem de erkek yavrular mevcuttur.
 • Bizzat kendiniz Afyonkarahisar’da bulunan çiftliğimize gelip, üretim yerini görebilir ve yavrunuzu kendiniz seçebilirsiniz.
 • Yavrularımızın gönderimini yaparken sağlık karnesi ile birlikte gönderimini yapıyoruz.

Bilgi Fiyat ve İrtibat için:
Kanka Köpek Telefon Numarası

Cavalier King Charles köpek ırkı yavrularımız diğer yavrularımızda olduğu gibi safkan ırk özelliklerini en iyi şekilde yansıtmaktadır. Bu kapsamda hem ülkemizde hem de yurt dışında üretimi yapılan köpek ırk standartlarını taşımaktadır. Kanka köpek siz değerli hayvan severlere çeşitli kolaylıklar sağlamaktadır. Bunlardan bir tanesi; bizzat kendiniz gelerek köpek çiftliğini ziyaret edebilir ve iki yaşını doldurmuş olan yavrulardan istediğinizi alıp, evinize götürebilirsiniz. Bu kapsamda King Charles yavrularını ve annelerini görme şansını elde edebilirsiniz.
Yavrular açısından önem arz eden bir diğer konuda yavruların doğar doğmaz sıkı bir gözlem altına alınmasıdır. Bu yavrular için oldukça önem arz eden bir durumdur. Sebebi ise yeni doğmuş olan veya kısa bir süre önce doğmuş olan yavrular dış dünyada mevcut olan pek çok hastalık etkenine karşı oldukça duyarlıdırlar. Bunlar bakteriyel, viral, paraziter, protozoal, fungal gibi pek çok etkeni kapsar. Bu etkenler henüz bağışıklık sistemi tam gelişmemiş olan yavruların çok kısa bir sürede ölmesine sebep olmaktadır. Bu nedenle yavruların iki aylık yaşa kadar; anne sütünden kesilinceye kadar iyi bir şekilde bakılmalıdır. Bu periyotta önem arz eden en önemli nokta ise anne sütü ve anne sütü araılığı ile yavruya geçen antikorlardır. Kanka Köpek anne sütünün önemini kavramış olup, yavruların anne sütünden kesilmesine kadar satışını yapmamaktadır.
Veteriner Hekim Kontrolü
satılık King Charles Yavruları yeni ailesine verilen yavru köpeklerin gönderimi yapılmadan önce veteriner hekim kontrolünden geçirilip, yavru veya yavruların genel sağlık muayenesi yapılmaktadır. Sonrasında ise hem iç parazit hem de ilk karma aşı olan Puppy DP uygulaması yapılmaktadır. Yapılan bu ilk aşı temel korumanın ilk basamağını oluşturmaktadır. Aşının içerisinde ise Parvovirus ve Distemper virüs yer almaktadır. Bu iki viral etken pek çok yavru köpeğin ölümünden sorumludur. Bu ilk karma köpekler için önerilen aşılama programının bir parçası olup, 4-6 haftalar arasında yapılmaktadır. Aşı sıvı ve toz formu olmak üzere iki formda satılmaktadır. Uygulama esnasında sıvı form enjektöre çekilerek toz formunun üzerine enjekte edilir. Sonrasında ise iyice çalkalandıktan sonra tekrar enjektörle çekilerek deri altına enjekte edilir. Yapılan aşı sulandırması 30 dakika içinde deri altına uygulanmalıdır. Aksi durumda aşı etkisini kaybetmektedir. Yapılan aşı sonrasında köpeklerde hafif ateş yükselmesi görülebilmektedir.

Cavalier King Charles Spaniel Irk Özellikleri

İngiliz kraliyet ailesinin gözde köpekleri arasında yer alan bu köpek sarayın vazgeçilme maskotu iken, ünü zamanla sarayın dışına kadar taştı, sonrasında ise tüm dünya geneline yayıldı. Bu ırk köpekler ; düz bir kafa, konik denebilecek bir burun yapısına sahiptir. Gözleri ise oldukça canlıdır. Kulaklarına gelecek olursak; kulakları uzun ve tüylü ve aşağı sarkmıştır. Başına göre kulakları oldukça uzundur. Tüyleri ise uzun, ipeksi ve göz alıcı bir renge sahip olup, kahverengi beyaz veya kızıl(kestane- beyaz renklerdedir. Tüyleri uzun ince ve hafif dalgalıdır.

Diğer İsimleri English Toy Spaniel, Cavalier Kral Charles Spanieli, Kavaliyer Kral çarls Spanyeli
Familya Spanie
Ülke İngiltere
Orjinal Görevi Av köpeği, avı işaret eden köpek
Günümüzdeki Görevleri Arkadaş, süs köpeği
Irk Boyutu Küçük Irk
Yetişkinlikteki Yüksekliği Erkek 30 – 33 cm Dişi 30 – 33 cm
Yetişkinlikteki Ağırlığı Erkek 5 – 8 Kg Dişi 5 – 8 Kg
Ortalama Yaşam Süresi 10-15 yıl
Oyunculuk Yüksek
Enerji Orta
Çocuklara İlgi Yüksek
Diğer Köpekler ile Geçinme Çok İyi
Diğer Petler ile Geçinme Çok İyi
Yabancılara Karşı Davranış Çok İyi
Koruma İçgüdüsü Düşük
Ev Ortamında Yaşam Çok İyi
Apartman Ortamında Yaşam Çok İyi
Havlama – Ses Çıkarma Sessiz
Tüy Dökümü – Bakım Tüy dökümü orta
Notlar Bahçenizde ve evinizde bakabilirsiniz. Apartman dairelerinde yaşayan aileler için özellikle tercih edilebilir.

CavalierKing Charles Spaniel Irkı Evde Bakılır mı?

Bu soruya verilecek cevap tabi ki ‘’evet’’ olacaktır. Çünkü hareketli, cana yakın, kendini sevdirmesini iyi bilen bir köpektir. Bu hoşnutluğu ise salladığı kuyruğundan rahatlıkla anlayabiliriz. Sporu seven bu köpek, sahibini memnun etmek için çok enerji harcar. King Charles Cavalier zekası nedeni ile eğitimi oldukça kolaydır. Diğer hayvanlar ile iyi anlaşır. Bu ırk köpekler yalnızlıktan hiç haz almazlar.

KingCharles Apartmanda Bakılır Mı?

Apartman ortamı bu ırkın yaşamı için elverişli bir ortamdır. Köpek herhangi bir sıkıntı yaşamayacaktır. Burada dikkat edilmesi gereken nokta sıcaklık olacaktır; zira çok sıcak iklim şartları köpeği zor durumda bırakacaktır. Belirli aralıklarla dışarı çıkarılması yeterli olacaktır.

 • Satılık King Charles yavrular kanka köpek kalitesi ile hem dişi hem de erkek yavru seçeneğini sizlere sunuyor.
 • Sağlanan bir diğer hizmet ise yavruların en güncel fotoğraf ve video görüntülerini Whatsapp üzerinden talep edebilirsiniz.
 • 7 gün 24 saat telefon desteği yanında, web adresi üzerinden de canlı destek hizmeti sunulmaktadır.
 • İç parazit ve ilk aşısı yapılmıştır.
 • Türkiye geneli gönderim hizmeti sayesinde her yere gönderim yapılmaktadır.
 • Gel – Al hizmeti ile de % 10 indirim kampanyası sunulmaktadır.

Güncel Video

Güncel Resimler

baglanti cavalier king charles

baglanti cavalier king charles

baglanti cavalier king charles

baglanti cavalier king charles

baglanti cavalier king charles

baglanti cavalier king charles

baglanti cavalier king charles

İlginizi çekebilir:

151 YORUM

  • Merhabalar! Ücret bilgisi ve diğer sorularınız için 09:30-23:59 saatleri arasında 0546 427 9126 nolu hattımızdan whatsapp veya arama yolu ile uzmanımız Tevfik beye ulaşabilirsiniz.

  • Merhabalar! Ücret bilgisi ve diğer sorularınız için 09:30-23:59 saatleri arasında 0546 427 9126 nolu hattımızdan whatsapp veya arama yolu ile uzmanımız Tevfik beye ulaşabilirsiniz.

YANIT VER

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen buraya ad/soyad bilgilerinizi yazın