Oldukça sadık, zeki ve güçlü köpek ırklarından biri olan Rottweiler cinsi köpekler, günümüzde oldukça fazla insan tarafından sahiplenilmektedir. Oldukça atletik ve iri bir yapıya sahip olan bu köpekler, yeterince hareketli ve enerjik bir yapıya da sahiptirler. Genel olarak köpek satın alırken bunu yavru halleriyle satın almak, gerekli sadakati oluşturmak açısından çok daha iyi bir seçenektir. Satılık Rottweiler yavru fiyatları, normal duruma göre çok daha uygun seçeneklerde olabilmektedir. Bu fiyatlar genel olarak, 1250 TL ila 3000 TL arasında değişmektedir. Tabi bu durum yine erkek veya dişi durumuna yönelik olarak da bir değişkenlik gösterebilmektedir.

Bilgi Fiyat ve İrtibat için: Kanka Köpek Telefon Numarası

Rottweiler Fiyatları

Oldukça güçlü özellikleriyle bilinen bu ırkta Satılık Rottweiler fiyatları genel itibariyle 4000 TL fiyatlara kadar çıkabilmektedir. Ancak yine bu durumda köpeklerin kaç aylık olduğu ya da kaç yaşında olduğuyla ilgili olarak değişebilen bir durumdur. Uygun fiyatlarda sağlıklı bir köpek almak için bu konuda iyi bir araştırma yapmak gereklidir.

Ancak en iyi olacak seçeneklerden birinin kesinlikle bir yavru Rottweiler almak olduğunu belirtmek gerekir. Rottweiler köpeklerin en önemli özelliklerinden biri, bulundukları ortamı ve çevreyi çok iyi bir şekilde korumalarıdır. Herhangi bir tehlike anında bu köpekler oldukça tepkisel davranarak tehlikeyi oradan uzaklaştırabilirler. Bu davranışları onların sadakat konusundaki davranışlarını en iyi şekilde yansıtmaktadır. Genel olarak bu köpekler, Alman bekçi köpekleri olarak da bilinmektedirler.

Yavru Rottweiler Fotoğrafları

Satılık rottweiler yavruları. Güncel fotoğrafları whatsApp hattımızdan isteyebilirsiniz. Fotoğraf isteyebilmek için öncelikle arayınız. İçeriğimiz kısa süre sonra eklenecektir. Satılık rottweiler yavrularımız ırk ve sağlık garantili olarak Türkiye’nin tüm şehirlerine gönderimlerini yapmaktayız. Unutmayın iyi bir yavru bulmanın yolu iyi bir köpek çiftliği bulmaktan geçer. Hakkımızda bilgilerimizi ve müşteri yorumlarını mutlaka okuyun.

İlginizi çekebilir:

Rottweiler Diğer İsimleri Rottweiler, Macar Rottweiler
Rottweiler Familyası çiftlik köpeği, koyun sürüsü koruma köpeği, mastiff
Ülke Almanya
Rottweiler Türleri Alman, Macar
Orjinal Görevi Sığır çobanı, koruma, yük arabası çekici
Rottweiler’ın Günümüzdeki Görevleri Güvenlik, çoban, koruma, yarışmalar
Rottweiler Irkı Boyutu Büyük Irk
Rottweilerların Yetişkinlikteki Yüksekliği Erkek 60 – 69 cm Dişi 56 – 63 cm
Rottweilerların Yetişkinlikteki Ağırlığı Erkek 43 – 59 Kg Dişi 39 – 52 Kg
Ortalama Yaşam Süresi 10-12 yıl
Oyunculuk Orta
Rottweilerların Enerjisi Orta
Çocuklara İlgi İyi
Diğer Köpekler ile Geçinme Düşük
Diğer Petler ile Geçinme Düşük
Rottweilerların Yabancılara Karşı Davranış Mesafeli Davranış
Koruma İçgüdüsü Yüksek
Rottweilerın Ev Ortamında Yaşamı İyi
Rottweilerın Apartman Ortamında Yaşam Orta
Rottweiler Havlama – Ses Çıkarma Orta
Rottweilerın Tüy Dökümü – Bakımı Düşük
Notlar Bahçe ortamında bakılabilecek koruma köpekleri arasında aileler için ideal bir tercih. Sadık ve aile bireylerine bağlı.

201 YORUM

YANIT VER

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen buraya ad/soyad bilgilerinizi yazın