Satılık boxer yavruları irtibat numaralarımızdan bize ulaşabilir ve daha fazla bilgi alabilirsiniz. Satılık boxer yavrularımız ırk ve sağlık garantili olarak Türkiye’nin tüm şehirlerine gönderimlerini yapmaktayız. Satılık boxer köpek ırkları arasında koruma ve bekçilik görevinde başarılıdır. Satılık boxer yavrularımız ırk ve sağlık garantildir.

1.Satılık Boxer Irk Özellikleri
2.Boxer Köpek Karakteri
3.Satılık Boxer Fotoğrafları

UNUTMAYIN İYİ BİR YAVRU BULMANIN YOLU İYİ BİR ÜRETİCİ BULMAKTAN GEÇER. Çiftliğimiz tüm yavruların ırk ve sağlık garantisini vermektedir.Facebook sayfamızdan yüzlerce mutlu müşteri yorumlarını görebilir ve takip edebilirsiniz.

Bilgi Fiyat ve İrtibat için:
Kanka Köpek Telefon Numarası

  • Tüm şehirlere güvenli ve garantili olarak gönderim yapmaktayız.
  • Yavrularımızın günü gelen tüm aşı ve uygulamaları tamamlanmıştır.
  • Dilediğiniz taktirde Afyonkarahisar’da konumlanmış olan çiftliğimizi ziyaret edebilir ve yavrularımızı yakından görebilirsiniz.
  • Satış öncesi ve sonrası telefon desteğimiz bulunmaktadır.
  • Profesyonel köpek eğitim hizmetimiz garantili olarak sunulamaktadır.
  • Aradığınız her ırk için bizi arayabilir ve yurtdışı köpekleri için bilgi alabilirsiniz.

Satılık Boxer Irk Özellikleri

Çocuklarla oldukça iyi geçinen satılık boxer köpekleri sadık ve oldukça iyi huylara sahiptir. İtaat eğitimlerinde oldukça başarılı olan boxer ırkı eğitim konusunda başarılıdır. Size oldukça rahatlık sağlayacak olan boxer ırkı evde verilen temel itaat eğitimlerinde de başarılı olmaktadır. Bu konuda güvenlik ve itaat noktalarını önemseyen kişiler için ideal köpeklerden birisidir. Satılık köpekler arasında sert görünüşü itibari ile çirkin olarak anımsanırlar.

İlginizi Çekebilir:

Boxer ırkı ev ortamında rahatlıkla bakılabilir. Evde bulunan diğer hayvanlara karşı anlayışlı ve anlaşabilir yapıya sahiptir. Satılık boxer ırkı yabancı köpeklere karşı sert ve agresif yapı sergilerler. Bu açıdan sosyalizasyon eğitimi boxer ırkı için gereklidir. Satılık köpek ırkıları arasında koruma içgüdüsü zamanla gelişmiş ırklar arasında yer almaktadır.

Diğer İsimleri Boxerr
Familya Çiftlik köpeği, mastiff (bull)
Ülke Almanya
Orjinal Görevi Boğa dövüşleri, koruma
Günümüzdeki Görevleri Koruma
Irk Boyutu Büyük Irk
Yetişkinlikteki Yüksekliği Erkek 56 – 63 cm Dişi 53 – 61 cm
Yetişkinlikteki Ağırlığı Erkek 27 – 32 Kg Dişi 24 – 29 Kg
Ortalama Yaşam Süresi 11-14yıl
Oyunculuk Yüksek
Enerji Orta
Çocuklara İlgi İyi
Diğer Köpekler ile Geçinme İyi
Diğer Petler ile Geçinme İyi
Yabancılara Karşı Davranış İyi
Koruma İçgüdüsü İyi
Ev Ortamında Yaşam Orta
Apartman Ortamında Yaşam Orta
Havlama – Ses Çıkarma Orta
Tüy Dökümü – Bakım Tüy dökümü orta
Notlar Bahçenizde ve evinizde bakabilirsiniz.

Boxer Köpek Karakteri

Akıllı bir koruma köpeğimi arıyorsunuz? O zaman boxer köpekleri sizin için nokta atışı olabilir. Oldukça arkadaş canlısı olan bu ırk aynı zaman da vefa seviyeside yüksektir. Enerji seviyeleri yüksek olan boxer köpekleri at getir oyunlarını çok severler. Bekçilik görevini çok başarılı bir şekilde yerine getirirler.

Satılık Boxer Yavru Köpek Fotoğraflarımız

Bilgi ve Fiyat için İrtibat: 0546 427 91 26

110 YORUM

    • Merhabalar! Ücret bilgisi ve diğer sorularınız için 09:30-23:59 saatleri arasında 0546 427 9126 nolu hattımızdan whatsapp veya arama yolu ile uzmanımız Tevfik beye ulaşabilirsiniz.

    • Merhabalar! Ücret bilgisi ve diğer sorularınız için 09:30-23:59 saatleri arasında 0546 427 9126 nolu hattımızdan whatsapp veya arama yolu ile uzmanımız Tevfik beye ulaşabilirsiniz.

YANIT VER

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen buraya ad/soyad bilgilerinizi yazın