Satılık British Shorthair yavrusu fotoğraflarına bakmadan önce daha önemli bir nokta ırk hakkında bilgiye sahip olmanız gerekir. Eğer ırk özellikleri umduğunuz gibiyse doğru bir ırk tercihi yapmışsınız demektir. Evde bakılacak en güzel ırklardan birisi olan British Shorthair yavruları oyuncu ve muhteşem bir ev arkadaşıdır. Sahibine sıkı bir bağla bağlanan satılık British Shorthair yalnız yaşayanlar içinde çok iyi bir aile bireyi olabilir.

Bilgi Fiyat ve İrtibat için:
Kanka Köpek Telefon Numarası

 

Yalnız kalmayı çok sevmeyen British Shorthair, yanınızda durmak ister. Aşırı sevgi dolu olan bu ırk uyumlu bir aile kedisi olur. Oyuncu kişiliği kısa süreli oyunlar ile uzun sürmez, sizi yormayacaktır.

Özellikleri

 • Kaslı ve güçlü bir kemik yapısı olduğu için beslenmesine dikkat edilmelidir.
 • Egzersiz ihtiyacı mutlaka yapılmalı ve düzenli olunmalıdır
 • Oyuncuklarını almayı ihmal etmeyin. Eğer oyuncuğı yoksa etrafındaki eşyaları oyuncak olarak kullanabilmektedir.
 • Güneşlenmeyi çok sevmesi ile birlikte oyuncu kişiliğine rağmen güneşin altında uyumayı çok sevmektedir.
 • Bakımı oldukça rahat olması sakin kişliğine bağlıdır. Sakin bir yapısı olan satılık british shorthair ırkının bakımı sırasında sorun çıkartmaz sakince bekler.
 • Oyun oynamak istediği zaman en sevdiği oyuncağını alıp hemen yanınıza gelir. Oyun oynamak istediğini bu şekilde rahatlıkla anlayabilirsiniz.

Gönderim ve Lokasyon

 • Çiftliğimiz Afyonkarahisar Merkez’de yer almakta olup Türkiye’nin tüm şehirlerine gönderim sağlıyoruz.
 • Satış öncesinde ve sonra sağlık, bakımı ve eğitimi konusunda ücretsiz telefon desteği sunuyoruz.
 • Yavrularımız safkan ırk ve sağlık garantili olarak gönderiyoruz.
 • Gönderimlerimiz ortalama 24 saat sürmektedir.

Bakımı

Mevsim geçişlerinde biraz fazla tüy dökebilir. British Shortahir ırkının Günlük taranmaya ihtiyacı vardır. Mama seçiminde Veteriner Hekiminizden öneri isteyebilirsiniz. Normal şartlarda tüy dökme oranı diğer kedilere göre azdır.

Kökeni

British Shorthair Kökeni Britanya’ya dayandığı söylenmektedir. Bu ırkı ortaya çıkaran ilk kedi üretici olan Harrison Wier olarak bilinmektedir. Önceleri İngiliz mavi olarak isimlendirilmiş, sonrasında başka renkleride ortaya çıkınca ismi British olarak kalmıştır.

Güncel Video

Güncel Resimler

satılık british shorthair yavruları satılık british shorthair yavruları satılık british shorthair yavruları satılık british shorthair yavruları satılık british shorthair yavrularısatılık british shorthair yavruları satılık british shorthair yavruları satılık british shorthair yavruları satılık british shorthair yavruları satılık british shorthair yavrularısatılık british shorthair yavruları satılık british shorthair yavruları satılık british shorthair yavruları satılık british shorthair yavruları satılık british shorthair yavrularısatılık british shorthair yavruları satılık british shorthair yavruları satılık british shorthair yavruları satılık british shorthair yavruları satılık british shorthair yavruları

 

 

 

34 YORUM

  • aşıları ve veteriner bakımları tam. Tuvalet eğitimi var. Kapalı tuvaletini ve taşıma kafesinide verecem ciddiyseniz tel gönderin whatshaptan görüşelim.

YANIT VER

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen buraya ad/soyad bilgilerinizi yazın