İzmir satılık yavru köpekler için aradığınız tüm ırk yavruları Kanka Köpek Çiftliği’nden bulabilirsiniz. Elimizde popüler köpek ırkları sürekli olarak bulunurken yurtdışından köpek istekleriniz için anlaşmalı köpek çiftlikleri ile getirtebiliriz.

Kanka Köpek Eğitim ve Üretim Çiftliği’nden edineceğiniz yavrularda ömür boyu sağlık ve eğitimleri konusunda telefon desteği alabilirsiniz. İzmir satılık köpek arayanlar için köpek listesi oldukça geniş. Köpek almak için karar vermekte güçleniyorsanız aşağıdaki ırkları inceleyebilir ve kararınızı verebilirsiniz.

İzmir satılık yavru köpekler ve izmir satılık köpeklerDünya üzerinde köpek sahiplenme oranı özellikle Avrupa ülkelerinde Amerika’da oldukça çok yüksek. Bununla birlikte Türkiye’de de köpek bakımı her geçen sene daha da yükselmektedir. Ülkemizde evcil hayvan besleme oranları her geçen sene artmaktadır. Eğer alacağınız köpekler konusunda kararınızı verdiyseniz hemen bizi arayabilirsiniz.

Bilgi Fiyat ve İrtibat için:

Kanka Köpek Telefon Numarası

Satılık Köpek Alacağınız Yer Oldukça Önemli

İnsanların köpek alırken öncelikle Petshopları görmektedir. Petshoplardan köpek almak için alacağınız yere öncelikle güvenmeniz gerekmektedir. Kanka Köpek Çiftliği’ninde bir Petshop’u mevcuttur. Fakat Kanka Köpek’e ait Petshop’ta sadece Kanka Köpek Çifltiği‘nin köpekleri satılmaktadır.

Petshop’larda köpek alırken yavrunun anne ve babasını görmeniz imkansızdır. Yavru köpekler ırklarını yavruluk dönemlerinde net olarak belli etmemektedirler. Bu yüzden güvendiğiniz bir petshoptan köpek almak oldukça önemlidir.

Nerden alırsanız alın dikkat edeceğiniz çok önemli noktalar var. Bunlara mutlaka ama mutlaka dikkat edin. Gerekli asgari koşullar sağlanmış mı? Köpekler nereden ve nasıl getiriliyor? Köpeklerin sağlık kontrolleri Veteriner Hekimler tarafından yapılıyor mu? Bu sorulara mutlaka cevap aramalısınız.

Satılık köpek ırklarını sizler için şimdi değerlendirmeye ve onları tanımaya başlayalım. Bu ırkları ne kadar iyi tanırsak seçim yaparken o kadar doğru bir karar vereceğiz. Kanka Köpek Çiftliği‘nde yer alan köpek ırklarını tanımaya başlayalım.

Satılık Köpek Irkları

Golden Retriever
Rottweiler
Cavalier King Charles
Pug
Maltese Terrier
Cocker
Alman Çoban Köpeği
Chow Chow – Çin Aslanı
Kangal
Pomeranian
Husky – Sibirya Kurdu
Fransız Bulldog
İngiliz Bulldog

Golden Retriever

Golden Retriever önceleri av köpeği olarak kullanılsa da şimdilerde en ideal ev köpeklerinden birisi olarak ön plana çıkıyor. Golden Retriever kuş avlarında kullanılan bir köpekti. Fakat şimdilerde tam bir aile köpeği ve mükemmel zekaya sahip bir köpektir. Duygusal, aile bireylerine bağlı ve oldukça itaatkar olan Golden Retriever ırkı sadık köpekler arasında yer alır.

satılık yavru köpekler izmir

Golden Retriever ırkı renkleri aslında altın tonlarında olmaktadır. Fakat günümüzde beyaz renkleri de ortaya çıkmıştır. Eğitime en yatkın köpekler arasında yer alan Golden ırkı ev ortamında temal itaat eğitimlerini rahatlıkla verebilirsiniz.

Rottweiler

Rottweiler gücünden dolayı tarihte yük araçlarını çekmekte dahi kullanılmış köpeklerdir. Kökenleri Almanya’dan gelmektedir. Günümüzde koruma ve bekçi köpeği olarak kullanılırlar.

Oldukça iri ve kaslı bir yapıya sahiptirler. Acıya dayanıklı eğitim almaya yatkın olan Rottweiler cinsi, oldukça ciddi bir yapıya sahiptirler. Özgüvenleri yüksek cesur olmalarının yanında normal zamanlarında sakin bir görüntü sergilerler. Herhangi bir tehlike anında sert bir tavır sergilerlerken harika bir koruma içgüdüsüne sahiptir.

satılık yavru köpekler rottweiler

Eğitimleri oldukça önemlidir. Rottweiler ırkını amatör bir eğitim verilmemelidir. Disiplinli ve dikkatli bir eğitim Rottwiler ırkı için oldukça önemlidir. Bu açıdan köpek eğitim merkezi tercihi yapılmalıdır. Satılık köpekler izmir arayanların eğitim merkezi İzmir, İstanbul, Bursa ve Afyonkarahisar olarak tercih edebilirler. Kanka Köpek eğitimlerini eğitim sayfamızdan videoları izleyerek bilgi edinebilirsiniz.

Rottweiler sadece tehlikeli durumlarda havlar. Bunun dışında kolay kolay herşeye havlayan bir köpek değildir. Bu açıdan oldukça akıllıca davranır.

Cavalier King Charles

Cavalier King Charles özellikle ünlülerin tercih ettiği sakin oyuncu ve oldukça sevimli köpeklerdir. İngiltere kökenli olan Cavalier ırkı, küçük ırk köpekler arasında yer alır. Özellikle evde besleyecekler için ideal ırklar arasında yer almaktadır. Eğer kendinize sadık ve sevimli bir arkadaş arıyorsanız Cavalier ırkı bu konuda oldukça ideal bir köpek olacaktır. Havlaması ve ses çıkarması neredeyse yok kadar azdır.

satılık yavru köpekler izmir

Oynamayı ve neşeli davranmayı çok severler. Çocuklarla arası oldukça iyidir. Her ortama uyum sağlama özelliklerinden dolayı apartaman dairelerine oldukça kolay alışırlar. İlgiyi çok sevdiklerinden dolayı çok fazla yalnız bırakılmaması gerekir. Satılık köpekler İzmir için en çok tercih edilen köpekler arasında yer alır.

Pug

Pug ırkı tarihten bu yana süs köpeği olarak kullanılmış olup ülkesi Çin’dir. Küçük ırklar arasında yer almaktadır. Türkiye’de birçok dizi sayesinde tanınmıştır. Adanalı dizi bunlara en büyük örnektir. Adanalı dizisinde Maraz Ali adlı karakterin köpeği olarak dizide yer alıyordu.

satılık yavru köpekler 5

Puglar yüzleri bulldog ırkına benzemektedir. Son derece enerjik ve oyun oynamayı çok sevene köpeklerdir. Sizinle saatlerce oyun oynayabilirler. Fakat basık burnu nedeniyle nefes alma problemleri yaşayabileceğinden çok fazla yormamanız gerekmektedir.

Pug ırkı zeki köpekler arasında yer alır. Eğitime yatkındırlar fakat eğitim süreleri fazla uzun olmamalıdır. Çabuk sıkılırlar bu yüzden eğitimlerde olabildiğince kısa tutulmalıdır. Apartman dairesinde rahatlıka besleyebileceğiniz ırklar arasında yer alır. Pug ırkı doğru bir eğitimle çok fazla ses çıkarmaz. Eğer bahçede bakacaksınız, mutlaka ve mutlaka soğuktan ve aşırı sıcaklardan koruyacak bir yer yapmalısınız.

Maltese Terrier

Maltese Terrier ırkı için en önemli nokta sıfır beden dediğimiz orjinal maltese terrier boyutlarıdır. Safkan bir maltese terrier ortalama 2-3 kilo ağırlığında ve 25-35 cm boyutlarında olmaktadır. Bu yüzden maltese terrier alacaksanız mutlaka ama mutlaka güvendiğiniz bir noktadan Maltese Terrier ırkını sahiplenmelisiniz.

satılık yavru köpekler izmir 6

Sadık, oyuncu ve zeki köpeklerdir. Bahçede ve dış mekanlarda beslenmemeli sadece ev ortamında beslenmelidir. Hassas ve duygusal bir ırktır. Aile bireylerine bağlı ve ev ortamında bakılan en iyi köpekler arasındadır. Satılık köpekler arasında ev içi uyumu en yüksek köpeklerdendir.

Cocker

Ülkesi İngiltere olan Cocker av köpekler arasında yer almaktadır. Fakat günümüzde bu özelliğini yitişmiş aile köpeği olarak tercih edilmeye başlanmıştır. Ülkemizde oldukça fazla cocker besleyen aile mevcuttur.

satılık köpekler izmir 7

Enerjik, hayat dolu ve mutlu köpeklerdir. Evinize neşe ve mutluluk getirecektir. Diğer evcil hayvanlarla da oldukça iyi anlaşırlar. Bahçeli bir evde beslenmesi önerilir. Eğitimlerinde dikkatli ve sakin davranılması gerekmektedir. Cocker ırkını öfkelendirmeden eğitim süreci doğru yapılmalıdır.

Alman Çoban Köpeği

Alman Çoban Köpeği yani Alman Kurdu isminde de anlaşılacağı gibi Çoban köpeği kökenine sahiptir. Ülkesi Almanya’dır. Bununla birlikte Polis köpeğidir. Gümünüzde daha çok polis köpeği, rehber köpek ve koruma köpeği olarak tercih edilmektedir. Alman Kurdu en zeki 10 köpekten birisidir. Her türlü eğitim için uygundur. Sahiplerine bağlı ve sadıklardır. Diğer evcil hayvanlara karşı hoşgörülü ve anlayışlı davranırlar. Salgırgan değil sakindirler.

satılık yavru köpekler izmir 8

Ev ortamında besleyecekler içinse ev ortamına kolaylıka uyum sağlayabilirler. Alman kurdunda eğitim yavrudan itibaren verilmelidir. Bu açıdan bu konuda bizden destek almanızı öneriyoruz. Eğitimleri ve bakımları konusunda ücretsiz telefon desteği verdiğimizi hatırlatmak isteriz.

Chow Chow – Çin Aslanı

Çin aslanı isminde de olduğu gibi ülkesi Çin’dir. Chow Chow normalde bir koruma köpeği olmasına rağmen bu özelliği günümüzde kaybolmuştur. Aile köpeği arkadaş köpek olarak gümünüzde tercih edilmektedir.

satılık yavru köpekler izmir 9

Chow Chowların dil renkleri diğer köpeklere göre farklıdır. Apartman dairesinde rahatlıkla besleyebilirsiniz. Fakat mutlaka onunla ilgilenmeli ve egzersiz yaptırmalısınız. Tüy dökümü diğer köpeklere göre biraz fazla olduğundan eğer alerjiniz varsa Chow Chow tercih etmemelisiniz.

Genel olarak sakin köpeklerdir. Aile bireylerine karşı bağlı ve sadıktırlar. Eğitimleri diğer köpeklere göre biraz daha zor olabilmektedir. İnatçı yapıları eğitimlerinde bazı durumları zorlaştırabilir. Bu konuda uzman kişi ve kurumlardan destek alabilrsiniz.

Kangal

Türk çoban köpeği gururumuz Kangal köpekleri. Kangal ırkı cesur ve güçlüdür. Duyguları ve önsezileri oldukça gelişmiş olduğundan kötü niyetli kişileri anında anlayabilir. Sahiplerine karşı aşırı bağlıdır.

satılık yavru köpekler izmir 10

Koruma içgüdüsü oldukça yüksek ve sürülerin vazgeçilmez köpeğidir. Günümüzde Asker köpeği olarakta kullanılmaya başlanmıştır. Kıskanç yapıları vardır. Onların yanında başka köpekleri severseniz onu kıskanabilir. Çocuklara karşı çok sevgi dolu olurlar. Her türlü hava koşuluna karşı dayanıklı yapıları vardır.

Pomeranian

Küçük ırklar arasında en sevimli köpeklerden birisidir. İki türlü yüzleri mevcuttur. Birisi tilki surat diğeride oyuncak surat diyebiliriz. Çok sevimli ve zeki köpeklerdir. Öğrenmeyi çok severler. Boyundan büyük işlere kalkışabilir başka köpeklere karşı saldırgan olabilirler. Fakat daha çok onları ürkütme eğiliminde olurlar. Havlama eğilimleri fazla olabilir bu da eğitimle düzeltilebilir bir huyudur.

izmir satılık yavru köpekler 11

Pomeranian ırkını apartamanda rahatlıkla besleyebilirsiniz.

Husky

Sibirya kökene sahip olan Husky ırkı soğuklara dayanıklı ve soğuğu seven köpeklerdir. Duygusal ve inatçı bir yapıya sahiptirler. Eğer sahipleri doğru şekilde yaklaşırlarsa inatçı özellikleri çok fazla belirgin olmayacaktır. Hızlı koşan köpekler arasında yer alır.

satılık yavru köpekler izmir 12

Satılık büyük – orta ırk köpek arıyorsanız Husky ırkını düşünmelisiniz. Ev ortamında besleyebilirsiniz fakat ilgiyi eksik etmemeli egzersiz ihtiyaçlarını gidermelisiniz. Kaldığı ortam aşırı sıcak olmamalıdır. Stres olup eşyaları kemirebilirler. Soğuklarda hem rahat ederler hem de mutlu olurlar. Onlara ayrı bir soğuk oda belirleyebilir orada kalmasını sağlayabilirsiniz.

Fransız Bulldog

Başlarda İngiliz Bulldog ırkının küçüğü olarak yetiştirilmiştir. Daha sonra Fransa’ya götürülen bu ırk orada Fransız Terrier köpekleri ile çiftleştirilmiş ve fransız bulldog ırkı yeni halini almıştır.

satılık yavru köpekler 13

Sessiz sakin ve yürüyüş köpekleri olarak bilinirler. Kısa kuyrukları ve dik kulakları ile belirgin özellikleridir. Ev içerisinde apartman içerisinde bekçilik söz konusu ise Fransız Bulldog bu görevi yerine getirebilir. Duygusal ve kıskançlardır. Hatta çok kıskandırıldığında saldırgan olabilirler. Tüy dökümü fazla olmadığından haftada 1 kere taramak yeterli olacaktır.

İngiliz Bulldog

Sert görüntülerinin altında güvenilir ve kibarlık yatmaktadır. Sevgi dolu çocuklara karşı kibar ve tehlikelere karşı çok sert olabilirler. Ev ortamında rahatlıkla bakılabilir. Apartman dairelerinde de sorun çıkarmayacaklardır.

satılık yavru köpekler 14

Horlaması meşhur olan bu köpekler yabancı köpeklere karşı sert olabilirler. Eğlenmeyi seven ve fazla hareketliliği sevmeyen köpeklerdir. Ayrıca güvenmedikleri insanlara karşıda sert bir tavır sergileyebilirler.

Satılık köpekler İzmir başlığımızda sizlere mevcut ırklarımız hakkında bilgiler verdik. Aynı zamanda yurtdışından köpek transferi de gerçekleştirdiğimizi bilmelisiniz. Bu konuda bizlerle telefon bağlantısı kurarak bilgi alabilirsiniz.

89 YORUM

  1. Merhaba, öncelikle sağlam güvebilir bir firma olduğunuzu düşünüyorum.
    Apartman ortamında bakılacağından maltese terrier veya pomeron cinsi yavru köpek almak istiyorum. Resim ve fiat bilgilerini bildiriseniz ona göre karar vereceğim. Bu arada İzmir teslimi olucak. Saygılarımla

  2. iyi günler ben geçen yıl malta terrier i satın aldım antalyadan fakat köpek 15 gün sonra öldü gençlik hastalığı dediler anneden erken sütten kesildiği için dediler ve çok üzüldük umarım bu tür sıkıntılar yaşanmıyordur pug ve malta terierri nin fiyatlarını öğrenebilirmiyim. teşekkürler

    • Merhabalar! Ücret bilgisi ve diğer sorularınız için 09:30-23:59 saatleri arasında 0546 427 9126 nolu hattımızdan whatsapp veya arama yolu ile uzmanımız Tevfik beye ulaşabilirsiniz.

  3. Merhaba ben matiposoociety cinsi arıyorum 7 kiloyu aşmaması lazım yurt dışına çıkaracağım için aşi ve pasaportu olması gerek izmir ve çevresi olabilir fiyat kaç olur

YANIT VER

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen buraya ad/soyad bilgilerinizi yazın