Konya satılık alman kurdu, Konya satılık köpek, Konya satılık yavru köpekler

Kahverengi veya siyah renkte olan Alman kurdu cinsi köpek ırkı daha çok bekçilik görevi ile iş köpeği olarak kullanılmaktadır. Korku bilmemesi ve dikkatli yapıları ile ev veya iş yerlerini korumak amacıyla tercih edilebilecek olan köpek ırkı öğrenmeye hevesli yapıları ile kolaylıkla eğitilebilmektedir. Yüksek korumacı iç güdüleriyle evinizde alman kurdunu beslediğinizde gerek sahibini gerekse aile bireylerini her türlü tehlikeye karşı korumak isteyecek bir köpek ırkıdır. Satılık köpekler Kanka Köpek güvencesiyle ve garantisiyle.

satılık alman kurdu yavruları konya
Alman Çoban Köpeği – Konya

Küçük yaşlarda eğitimine başlanması gereken Alman kurdu için veya iş yerinize satılık bir köpek almak istediğinizde yavru köpekler ideal bir seçim olacaktır. Satılık alman kurdu arayışlarınız için Konya ve çevresinde Konya satılık köpek veya Konya satılık yavru köpekler ilanlarına göz atabilir ve aradığınız köpek ırkını uzaklara gitmeden en yakınınızda bulabilirsiniz.

Bilgi Fiyat ve İrtibat için:
Kanka Köpek Telefon Numarası

Konya Satılık Alman Kurdu

Daha detaylı bir arama için Konya satılık alman kurdu ilanlarında satışa çıkan tüm alman kurdu köpeklerini bulabilirsiniz. Sahibine küçük yaşta alışarak eğitimini sahibinin yaptırması yavru köpek sahiplenilmesi açısından Alman kurdu cinsi köpeklerde avantaj sağlamaktadır.

Evde yeterli egzersizlerini yaptırdığınız sürece Alman kurtları evde hayvan besleme için de uygun bir köpek cinsidir. Alman kurdu seçiminde satın almak istediğiniz Satılık alman kurdu Konya köpek ırkları anne ve baba seceresine göre değişkenlik göstermektedir. Alman kurdu ırkında secereli bir yavru köpeği 1000 – 9000 tl arasında bir fiyata bulabilirsiniz. Satılık köpek ilanlarındaki numaları arayarak bu konuda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Dünyada en pahalı satılan köpek ırkı olarak bilinen Alman kurdu büyük boy köpek ırkları arasında yer alır. İri cüssesi ile fiziksel güzelliği açısından eğitildiğinde en yakın hayvan dostunuz olacak Alman kurdu için Konya ve çevresinde Konya satılık köpek veya Konya satılık alman kurdu ilanları arasından bir Alman kurdu ırkından köpeği sahiplenebilirsiniz.

2 YORUM

YANIT VER

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen buraya ad/soyad bilgilerinizi yazın