satılık cavalier konya
Cavalier King Charlers Yavruları Konya

Süs köpekleri sınıfında yer alan cavalier king Charles cinsi köpek türü apartman dairelerinde en rahat beslenebilen köpek ırklarındandır. Konya ve çevresinde Konya satılık yavru köpekler ilanları arasında sık rahatlayacağınız köpek ırkı için pek çok köpek cinsi arasından Konya satılık cavalier king Charles türünde bir arama yapmanız köpek ırkında tüm ilanları görmenizi sağlayacaktır.

Hareketleri, enerjileri ve coşkuları ile evinizde çocuklarınız için de çok iyi bir oyun arkadaşı olacak köpek cinsi sosyal yapılarında evinize gelen misafirlerin de göz bebeği olmayı garanti ediyor. Kolay itaatkar yapılarıyla rahatlıkla eğitebileceğiniz cavailer king Charles cinsi köpek türü için eğitimleri sonrasında her istediğinizi rahatça yaptırabilirsiniz.
Bilgi Fiyat ve İrtibat için:
Kanka Köpek Telefon Numarası

Satılık Cavalier Konya

Satılık cavailer king Charles Konya ilinde rahatlıkla bulabileceğiniz ve satın alabileceğiniz bir köpek türü olarak uygun fiyatlarla evinize yaşayabileceğiniz bir hayvanı almanızı sağlayacak. 9 ile 14 yıllık ortalama ömrü bulunan köpek cinsinin uzun yıllar ailenizin bireyi olarak sadakatle yaşayacağı bir ortam evinizde çocuklarınız için de hayvan sevgisini aşılayabileceğiniz bir avantaj sağlıyor.

Konya satılık cavailer cinsi köpek için internet üzerinden arama yaparak Konya ve çevresinde gerek yavru gerekse yaşını doldurmuş cavailer cinsi köpek bulmanız mümkün. Siyah beyaz veya bronz kahve tonlarında renkleriyle sevimli mi sevimli cavaile king Charles cinsi köpekler Konya satılık köpek ilanlarında.

Bir köpek sahiplenmeye karar verdiğinizde her türlü ev ortamına ve aile bireylerine uyum sağlayabilecek olan cavalier king Charles cinsi köpek ırkı avcılık sınıfına girmesiyle de tercih edilen bir cins köpektir. Kolaylıkla uyum sağlayabilecek yapısında ufak boyu ile sevecenliğini her daim kucağınızda olmak istemesiyle gösterecek.

3 YORUM

  1. Merhaba, Cavalier’in fiyatı ne kadar acaba? Birde kaç aylık gönderebiliyorsunuz?Ben küçük olsun istiyorum. Maltese ve golden hakkında da fiyat bilgisi verirseniz sevinirim. Ankarada oturuyorum.

YANIT VER

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen buraya ad/soyad bilgilerinizi yazın