Golden köpek cinsi ülkemizde en fazla beslenen köpek ırkları arasında yer almaktadır. Bir av köpeği olan Golden köpek ırkı için bor takım bakım şartlarına dikkat edilmesi gerekmektedir.  Konya satılık Golden köpekleri alırken istediğiniz bilgiye ulaşma imkanı ve konu ile ilgili istenen soruların cevabı alınmaktadır.  Köpeklerin alımı gerçekleşmeden önce yavruların bakımı ve gereken aşıları yapılmaktadır.

Bilgi Fiyat ve İrtibat için:
Kanka Köpek Telefon Numarası

 

 

Konya satılık golden yavruları
Satılık Golden Yavruları – Konya

Bilgi Fiyat ve Fotoğraflar için 0546 427 91 26

Golden köpekler çok fazla renk değişikliğine sahip köpek cinsleri arasında bulunduğundan bu ırk köpekler oldukça fazla rağbet görmektedir. Sağlam bir yapısı olan golden köpeklerin dış tüyleri oldukça sık olduğu için köpekler su getirmemektedir. İri bir ağız yapısı bulunan golden ırk köpekler, koyu renk göze ve kahverengi bir göz kenarına sahiptir.  Düşük bir kulak yapısı bulunan golden cins köpeklerin orta boy kulakları da bulunmaktadır. Satılık golden yavruları Konya için alınan yavruların eğitimleri için de bir takım kuralları yerine getirmek ve bu konuda hassas bazı konulara dikkat etmek gerekmektedir.  Fakat bunun için öncelikle golden köpeklerin özelliklerine hakim olmak gerekmektedir. Aslında genelde golden olarak bilinen köpeklerin asıl adı golden Retriever olarak bulunmaktadır.  Oldukça sevgi dolu olan bu köpekler pek çok kişi tarafından büyük bir keyif ile bakılmaktadır. Ayrıca golden köpeklerin fazla tercih edilmesinin bir sebebi de bu köpeklerin zeki olması ve eğitime yatkın yapısı ile kolay bir şekilde eğitiliyor olmasıdır. Konya satılık yavru golden alan pek çok kişi köpeği eğitmek için pek pek çok farklı ırk uğramasından daha az bir efor sarf etmektedir.

Satılık Golden Yavruları Konya

Genelde kızlar tarafından daha fazla ilgi gören golden köpek ırkları ailesine oldukça itaatte bulunan aile dostu bir köpektir. Golden köpekler diğer köpekler ile de oldukça iyi bir arkadaşlık bağı kurmaktadır. Golden cinsi köpekler koruma köpeği olarak tercih edilememektedir.  Çünkü bu ırk köpeklerde sadece içgüdüsel koruma yapısı bulunmaktadır bunun yanı sıra ekstra bir koruma durumu golden ırk köpeklerde bulunmamaktadır.  Golden cins kölelerde saldırganlık tavrı olmamakla beraber bu köpeklerin havlayarak tepki gösterdikleri bilinen bir gerçektir. Satılık köpek almak isteyenler genel olarak golden cins köpekleri tercih etmektedir çünkü bu köpekler her açıdan sahibinin beklentisini tam anlamıyla karşılayacak özelliklere sahiptir.  Bu köpeklerin ortalama ömürleri 10 ile 12 yıl arasında değişmektedir. Özellikle uysal yapıları ile dikkat çeken bu köpekler siz dinlemeleri ile sizi beklediğinizden daha fazla şaşırtacak yapıya sahiptir. Yarışmalarda kazandığı büyük başarılar ile on plana çıkan golden cins köpekler pek çok farklı özelliğe sahip yapısı ile dikkat çekmektedir. İz sürme ya da avı getirme gibi farklı özellikler bu köpeklerin sayılan bir takım özellikleridir.  Komutları kolay bir şekilde yerine getirmelerinden dolayı satılık yavru köpekler içinde en fazla tercih edilen köpek ırkı olarak golden köpekler yer almaktadır.  Ayrıca golden cins köpekler labrador cinsler gibi yüzmeye meraklı olan köpek ırkları arasında yer almaktadır.

Golden Köpek Yavruları Konya

Yavru köpek almak isteyenler için köpek çiftliği seçimi oldukça itina ile yapılmalıdır. Alınacak köpek cinslerinden bu köpeklerin gerekli bakımının yapılıp yapılmadığına kadar her ayrıntı için bu konuda hassas olmak gerekmektedir.  Bu konuda Konya satılık köpek için yapılan seçim en doğru adres arasında yer almaktadır.  Golden cins bir tavrı köpek almak isteyenler pek çok farklı nedenden dolayı bu konuda karar vermiş olmaktadır.  Ev ve bahçe için uyumlu bir tarzı bulunan golden köpekler apartman için de oldukça uyumludur.  Tek sorunu fazla tüy dökmesi olan golden köpekler Konya satılık köpekler olarak gerekli bilgiler verilerek satılmaktadır. Günlük olarak egzersiz ihtiyacı da bulunan bu köpekler çok hızlı şekilde kilo alabildiği için bu konuda köpeklere dikkat etmek gerekmektedir.  Her gün düzenli olarak tüylerini tarama işlemi ile golden köpeklerin bakımları yapılmaktadır. Fakat özellikle mevsim geçişlerinde golden cins köpekler için tüy dökme bor sorun haline dahi gelmektedir.  Golden köpeklerde boy kilo açısından şu veriler bulunmaktadır.  Bu köpeklerde yükseklik erkekler için elli altı ya da altmış bir santimetre arasında değişmektedir.  Dişide ise bu rakamlar 51 ile 5 santimetre olmaktadır.  Kilo olarak erkek golden cins köpekler 27 ya da 39 kg arasında bulunmaktadır.  Bu rakamlar dişi golden köpekler için 25 ile 32 kg arasında değişmektedir. Golden cins köpekler ilk defa köpek besleyenler için  son derece uygun bir köpek cinsidir. Hatta ilk defa köpek beslemek isteyenler için bu ırk ilk önerilen köpekler arasında yer almaktadır.  Dominant bir yapısı olmayan bu ırk fazla şekilde tercih edilmektedir.

1 YORUM

YANIT VER

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen buraya ad/soyad bilgilerinizi yazın