Köpek çiftliğimizde yavru köpek satışı yapmaktayız. Satılık Alman Kurdu Ankara için iletişim numaralarımızı kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz. Bize ulaşarak satılık yavrularımız, çiftliğimizdeki köpek ırkları ve fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Satılık Alman Kurdu yavrularımızın sağlık ve ırk garantisini vermekteyiz. Kanka Köpek Çiftliği olarak Irk ve sağlık garantisi verdiğimiz bu yavruları müşterilerimize ulaştırıyoruz. Satılık yavru köpekleri Türkiye’nin her yerine ulaşım sağlamaktayız.

Bilgi Fiyat ve İrtibat için:
Kanka Köpek Telefon Numarası

Satılık Alman Kurdu, korumacılık ve bekçilik görevinde oldukça başarılıdır. Son derece sadık bir ırk olan Alman Kurdu, aynı zamanda çok iyi bir dosttur. Satılık Alman kurdu yavrularımız için ırk ve sağlık garantisi vermekteyiz. Yavrularımızın üretimini en iyi koşullarda yapmakta, sağlıkları ile yakından ilgilenmekteyiz. Yavrularımızın, günü gelen aşı ve uygulamalarını ihmal etmemekte, en iyi mamalarla besleyip, müşterilerimize sağlıklı yavrular göndermekteyiz.

Alman kurdu(alman çoban köpeği) yavruları ankara
Alman Çoban Köpeği Yavruları – Ankara

İyi bir yavru istiyorsanız, iyi bir köpek çiftliğinden almanız gerekir. Köpek Çiftliğimizde, köpek üretimi için en uygun koşullar sağlanmıştır. Satılık köpekler %100 safkan sağlıklı anne ve babadan %100 safkan sağlıklı yavruların üretimi yapılmaktadır.

Çiftliğimiz, tüm yavrular için ırk ve sağlık garantisi vermektedir. Müşteri memnuniyetini oldukça iyi sağlamaktayız. Dilerseniz, Facebook sayfamız üzerinden bizi takip edebilir, müşterilerimizin memnuniyet bildiren yorumlarını görebilir, bizden güvenle yavru satın alabilirsiniz.

Sizlere, sadece satılık köpek satış öncesinde değil sonrasında da telefon üzerinden destek sağlamaktayız. Alacağınız yavru ile ilgili her şeyi bize önceden sorup öğreneceğiniz gibi sonradan da bizden yardım alabilirsiniz. Satılık yavru köpeklerimizde Köpek bakımı, köpek beslenmesi, köpek maması, eğitimi gibi birçok konuda sizlere telefon üzerinden destek vermekteyiz.

Satılık yavru köpeklerimizi Türkiye’nin tüm şehirlerine güvenli ve garantili gönderim yapmaktayız. Günü gelen aşılarının tamamlanmış olduğu yavrularımızı, dilerseniz, çiftliğimizden gelip alabilirsiniz. Ancak, gelemiyorsanız size gönderimi garantili olarak sağlarız.

Köpek eğitimi konusunda da bizden yardım alabilirsiniz. Profesyonel köpek eğitimi hizmetimiz bulunmakta olup, garantilidir. Aradığınız tüm köpek ırkları için bizi arayabilir, yurtdışı köpekleri hakkında da bilgi alabilirsiniz.

Alman Kurdu Irkı

Alman Kurdu, Alman Çoban Köpeği olarak bilinmektedir. Bu ırk, Almanya kökenlidir. Bazı araştırmalara göre, Almanya’da çoban köpeklerinin çiftleşmesinden elde edilmiştir. Dünyada en çok tercih edilen ırklar arasında yer almaktadır. Güçlü, dengeli ve cesur bir ırktır. Bu nedenle, iş köpeği olarak sıkça kullanılmaktadır. Ancak bunun yanı sıra son derece sadık bir köpek türüdür. Bu da, insanlara onları sevdiren en önemli özellikleri arasındadır.

Alman Kurdu, iri sayılabilecek bir cüsseye sahiptir. Karakter ve yeteneklerinin yanı sıra, fiziksel özelliği ile de ön plana çıkmaktadır. Asil bir görünüme sahip olan bu köpekler, oldukça zekidir. Irkın kökeni tam olarak bilinmese de, Alman Çoban Köpeği olarak geçmesinden ötürü, çoban köpeklerinin çiftleşmesinden elde edildiği tahmin edilmektedir. Dünyadaki köpek ırkları arasında en popüler ırklardan biridir.

Alman Kurdu Fiziksel Özellikleri

Alman Çoban Köpeklerinin, vücut ağırlığı genel olarak 30-40 kilo civarında olmaktadır. Dişileri de erkekleri de hemen hemen aynı kilolarda olmaktadır. Alman Kurdu köpekler, ideal vücut ağırlığına yaklaşık olarak 2 yaşında ulaşmaktadır. Gerek kiloları, gerekse boyları ile iri bir görünüme sahiptirler.

Alman Kurdu Köpeklerinin vücut yükseklikleri ise, 55-65 cm civarındadır. Yükseklik, erkek köpeklerde 60-65 cm civarındayken, dişilerde ise 55-60 cm civarında olmaktadır. 1-2 yaşlarında, vücuttaki büyüme genel olarak tamamlanmaktadır.

Alman Kurdu Köpeklerinin renkleri ise oldukça güzeldir. Siyah, kahverengi, tabadan açık griye kaçan renklerde olan bu köpeklerin üzerinde siyah, düz gri ve açık kahverengi lekeler olabilmektedir. Renkleri genel olarak siyah, kahve tonlarındadır.

Gözleri orta boy olup, badem şeklindedir. Gözleri çoğu zaman kahverengi tonlarında, koyu renklerdedir. Göz rengi, kürk rengiyle harmanlanmış bir görüntüye sahiptir.

Alman Çoban Köpeklerinin kulakları, orta boylarda, geniş ve yüksektir. Belirli bir noktaya kadar sivrilen kulakları vardır. Boyunları ise güçlü ve kaslıdır. Boyunlarında, gelişmiş kaslar olur ve bu nedenle oldukça güçlü görünürler.

Üstte 20, altta 22 toplam 42 dişleri olur. Dişlerinin sağlıklı olması, büyük bir önem arz etmektedir. Sağlıklı Alman kurtlarının dişleri, sağlıklı, güçlü ve eksiksiz olur. Kafaları vücutları ile orantılı olup, kaba bir görüntüye sahip değildir. Kulaklarının arası geniştir.

Kuyrukları, bir çalı gibi serttir. Gür tüylü olan kuyrukları, hemen hemen topuk eklemine kadar uzanır. Dinlenme durumundayken kuyruk hafifçe aşağı kıvrılır, hareket halindeyken daha da çok kıvrılıp yukarı kalkar. Arka bacakları, geniş ve kaslıdır.

Alman Kurdu Köpeklerin, kaslı bir vücuda ve sağlam bir yapıya sahip olduğu söylenebilir. Ömürleri ortalama 10-12 yıl civarında olduğu bilinen bu ırkın, renkleri köpekten köpeğe değişmektedir. Bu ırkta genel olarak çok uzun tüyler görülmese de, farklı tüy çeşitleri bulunmaktadır. Asil ve cesur bir görünüme sahip olan bu köpekler, oldukça zekidir.

Alman Kurdu Karakter Özellikleri

Alman Kurdu Köpeklerinin en belirgin özelliklerinden birisi cesur olmalarıdır. Bu köpekler, korku nedir bilmezler. Her zaman, son derece cesur davranırlar. Sahipleri için, her şeyi yapabilirler. Tehlikeleri göze alabilirler. Genellikle iş köpekleri olarak kullanılan bu köpekler her an tetikte olup, korkusuz davranırlar. Kısacası, korumacılık açısından son derece iyi bir tercih olacaktır. Korumacılık ve bekçilik yetenekleri oldukça gelişmiştir. Sahiplerini korumak için ellerinden geleni yaparlar.

Alman Kurdu köpeklerinin öne çıkan özelliklerinden bir diğeri de sadakattir. Sadakat duygusu, Alman kurtlarında diğer köpeklere nazaran çok daha fazla gelişmiştir. Sahiplerine çok fazla sevgi duyar ve ona çok fazla bağlanırlar. Sahiplerini terk etmez, ne yaparsa yapsın yanında kalırlar.

En zeki köpek ırkları arasında yer alan bu ırkın köpekleri, nerdeyse bir insan zekâsına sahiptir. Bu yüzden, eğitim açısından fazlaca elverişlidirler. Öğrenmeye hevesli olan bu köpekler, çok kolay komut alırlar. İtaatkârdırlar. Verdiğiniz komutları kolayca öğrenir ve uygularlar.

Aileleriyle birlikte vakit geçirmeyi çok severler ve yabancılara karşı ihtiyatlı davranırlar. Ailelerine aşırı bağlandıklarından dolayı, uzun süre yalnız bırakılmamaları gerekir. Sahipleri tarafından terk edildiğini düşünerek bunalıma girmeleri mümkündür.

Çoğu zaman agresif ve saldırgan davranışlar göstermezler. Özellikle çocuklara karşı oldukça şefkatli davranırlar. Ancak kimi zaman, aşırı korumacılık hissinden dolayı biraz saldırganlaşabilirler. Bu nedenle, yetişkin olduklarında sosyalleştirilmeleri gerekir.

Burunları çok hassastır ve koku alma yetenekleri fazla gelişmiştir. Uyuşturucuların ve davetsiz misafirlerin kokusunu alırlar. Madenlerde patlama riskine karşın önceden uyarıda bulundukları veya 4,5 metrenin altındaki borularda oluşan gaz sızıntısının haberini verdikleri olmuştur.

Alman Kurdu köpekler, uyanık ve meraklıdır. Bu yüzden onlarla ormanda veya başka bir yerde gezi yapmak oldukça keyiflidir. Emin adımlar atarlar. Her zaman atik davranırlar. Ayrıca, çok dikkatli bir köpek ırkıdır. Onları kandırmak hiç kolay değildir.

Alman Kurdu köpekler, samimi davranışlar sergilerler. Ailelerine, sahiplerine çok bağlıdırlar. Bu yüzden, bazen evde başka canlılara karşı kıskançlık yapabilmektedirler. Ancak, iyi bir eğitimle bu durumun üstesinden gelinebilmektedir.

Alman Kurdu Bakımı

Alman Kurdu köpeklerin tüy bakımı, tarama ve banyo ile sağlanabilir. Düzenli olarak taranması şarttır. Haftada en az 3 kez taranması gerekir. Tüylerinin bakımı sağlanmazsa, kürkünün alt katmanı sağlıksızlaşıp matlaşabilir. Bu da derideki görüntülere neden olabilir. Bu nedenle, tüy bakımının ihmal edilmemesi büyük bir önem taşır.

Alman Kurdu köpekler son derece dayanıklıdır. Bu yüzden, bahçede kalabilirler. Korumacı ve bekçi olmaları gibi nedenlerden dolayı da, bahçede kalmaları hem onlar için hem sahipleri için daha rahat olur. Ancak, ev yaşamına uyum sağlamaları da mümkündür. Kısa bir sürede, eve uyum sağlayabilirler.

Beslenme düzeni de oldukça önemlidir. Sanılanın aksine, çiğ etle beslenmeleri onlar için hiç de faydalı değildir. Çiğ etle beslenmeleri sonucunda parazit oluşabileceği gibi farklı deri hastalıkları da görülebilir. Bazı besinler ishal ederken, bazı besinler kabız edebilir. Bu nedenle, köpeğinizin sağlıklı bir şekilde büyümesi ve sağlıklı kalması için kuru mama tercih etmelisiniz. İyi bir kuru mamayı, gerekli miktarda vermelisiniz. Fazla veya az olmamalıdır. Beslenme konusunu asla ihmal etmemelisiniz.

Alman Kurdu köpekler, ailelerine fazla bağlandığından onların yalnız bırakılmamaları gerekir. Uzun süre yalnız kalmaları, onları fazlaca üzecektir. Yalnız bırakmamaya dikkat edilmesi, onlar için iyi olacaktır.

Alman Kurdu Köpeklerde Eğitim

Köpeklerde eğitim, temel eğitim ve ileri eğitim olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Temel eğitimi, bir binanın temelleri gibi düşünebilirsiniz. Köpeğin, ileri eğitim alabilmesi için temel eğitim almış olması şarttır. Temel itaat eğitimini iyi almamış bir köpek, ileri itaat eğitiminde başarı sağlayamaz. Bu nedenle, temel itaat eğitimini profesyonel bir eğitmenden alması gerekir.

Eğitim süresi, köpekten köpeğe değişiklik göstermektedir. Bazı köpekler, eğitimi çok kısa sürede tamamlarken bazılarınınki uzun sürebilmektedir. Ancak, genel olarak temel itaat eğitiminin süresinin 4 hafta olduğu söylenmektedir.

Irk Garantili Alman Kurdu Yavruları

Köpek üretimi yaptığımız çiftliğimizde, Alman Kurdu yavruların satışını gerçekleştirmekteyiz. Irk ve sağlık garantisi sağlayan köpek çiftliği olarak hizmet vermekteyiz. Ankara’da bulunan çiftliğimizde, Alman Kurdu, Golden Retriever, Cavailer King Charles, Rottweiler gibi köpek ırklarının üretimini yapmaktayız. Çiftliğimizdeki köpek ırklarına, satılık yavru köpekler ilanlarımız üzerinden ulaşabilirsiniz.

Ankara satılık Alman Kurdu arayanlar, iletişim numaramız üzerinden bizimle irtibata geçebilir. Yavrularımız için ırk ve sağlık garantisi vermekteyiz. Türkiye’nin her iline yavrularımızın gönderimini sağlamaktayız.

Çiftliğimizde, en iyi koşullarda köpek üretimi yapmaktayız. Köpeklerimizin sağlıkları ile yakından ilgilenip, kontrollerini ihmal etmemekteyiz. Sağlıklı anne ve babadan üretimini yaptığımız sağlıklı yavruları, müşterilerimize ulaştırmaktayız.

Ankara satılık Alman Çoban Köpeği isteyenler çiftliğimizi Facebook sayfamızdan da takip edebilirler. Facebook sayfamız üzerinden ilanlarımızı görebilirler. Ayrıca, müşterilerimizden gelen olumlu yorumlara göz atarak çiftliğimizden güvenle yavru köpek satın alabilirler.

Köpek almak için, en doğru yer köpek çiftliğidir. Ancak, her köpek çiftliği kaliteli üretim yapmadığı gibi, her çiftliğe güvenilmemelidir. Çiftliğimizde, güvenli ve garantili köpek satışı yapmakta olduğumuzdan, müşterilerimiz son derece memnun kalmaktadır. Ankara k9 yavruları için, dilerseniz siz de çiftliğimizle irtibata geçebilirsiniz.

Ankara da satılık köpek almak isteyenler, ilanlarımıza bakabilirler. Üretimini yaptığımız ırklar hakkında detaylı bilgi almak için, iletişim numaramızdan bize ulaşabilirsiniz. Satış öncesi ve sonrası, müşterilerimize telefon üzerinden destek sağlamaktayız. Aklınıza takılan her konuda, bizden yardım alabilmeniz mümkündür.

Ankara satılık köpekler arasından istediğiniz yavruyu size ulaştırmaktayız. Türkiye’nin her tarafına gönderim sağlamaktayız. Ankara satılık köpek almak isteyen müşterilerimiz için, sağlık ve ırk garantisi verdiğimiz yavruların ulaşımını sorunsuz sağlamaktayız.

Yavrularımıza, günü gelen tüm aşılarını yaptırmayı ihmal etmemekteyiz. Yavrularımızın bakımı ve sağlığı konusunda oldukça hassas davranmaktayız. Sağlıklı anne ve babadan üretimini yaptığımız sağlıklı yavruları, Ankara satılık yavru köpekler ilanlarımızda görebilirsiniz. Yavru bakımı, yavru fiyatları, ulaşım, çiftliğimiz gibi konularda bilgi almak için, iletişim numaramız üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

4 YORUM

YANIT VER

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen buraya ad/soyad bilgilerinizi yazın