Satılık pug yavrusu mu arıyorsunuz? % 100 ırk ve sağlık garantili pug yavruları için bizi arayarak bilgi sahibi olabilirsiniz. Konya, Eskişehir, Antalya, Kütahya ve Isparta şehirlerine hızlı gönderi yaparak sizleri bir kaç saat içinde pug yavrusu sahibi yapıyoruz. Yavrularımızın tüm sağlık kontrolleri yapılmış olup, sizlere en kaliteli yavruları gönderiyoruz. Yavrularımız kendi özel damızlıklarımızdan üretilmiş olup Tüm Türkiye’ye gönderimlerini yapmaktayız.

Gönderimlerimiz için bize daha fazla güvenmek istiyorsanız Facebook sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Facebook sayfamızdaki müşteri yorumlarını mutlaka okumalısınız. facebook.com/kankakopek adresinden facebook sayfamıza ulaşabilirsiniz. Ayrıca bizi sosyal medyada takip etmeyi unutmayın.

Satılık yavru köpek arıyorsanız doğru yerdesiniz. Kanka Köpek Eğitim ve Üretim Çiftliği olarak sizlere %100 kalite hedefi içerisinde hizmet veriyoruz. Satılık köpekler içerisinde en özel ırklarımızdan birisi olan satılık pug yavruları muhteşem kalitededir. Bugüne kadar Türkiye’nin tüm şehirlerine hizmet verdik. Tüm şehirlerde yüzlerce mutlu müşteri portfolyosu oluşturduk. Sizde burada yerinizi alın. Yanılmayın, kandırılmayın.

Bilgi Fiyat ve İrtibat için:
Kanka Köpek Telefon Numarası

 

“Unutmayın iyi bir yavru bulmak istiyorsanız iyi bir çiftlik bulmanız gerekir.”

Pug yavrularımızı sağlık konusunda hiç bir problemleri olmayıp sağlık karneleri mevcuttur. Aynı zamanda damızlıklarımızın düzenli olarak sağlık taramaları yapılmaktadır.

 • Satılık pug yavrularımızda hem erkek hem de dişi yavrularımız bulunmaktadır.
 • Afyonkarahisar’da yer alan çiftliğimize gelebilir ve yavrularımızı yakından görebilirsiniz.
 • WhatsApp üzerinden günlük görsel talep edebilirsiniz. Aynı zamanda adınıza çekilmiş bir video da isteyebilirsiniz.
 • Satış sonrası her konuda destek sağlıyoruz. Eğitimleri, sağlıkları ve bakımları için hiç bir çekinme duygusu olmadan arayınız. Yavrularımızın her türlü sorununu önemsiyoruz.
 • Yavrularımız konusunda kesinlikle iddalıyız. Türkiye’nin en güvenilir çiftliği düşüncesi ile hareket ediyoruz.

Antalya, Eskişehir, Kütahya, Konya ve Isparta şehirlerinde onlarca müşterimiz mevcuttur. Dilerseniz bu müşterilerimiz ile sizleri görüştürebilir ve bizlere referans olmalarını sağlayabiliriz. Bize güvenin!

Bir pug ırkı köpek satın almadan önce mutlaka bu ırk hakkında çok fazla bilgiye sahip olmalısınız. Bu sadece Pug Mops ırkı için değil diğer tüm ırklar için geçerli bir durumdur. Pug ırkı alacak arkadaşlarımız için bu konu içerisinde Pug ırkı hakkında sizlere detaylı bilgi vereceğiz. Böylelikle alacağınız ırkı daha iyi tanıyacak daha mutlu bir hayat süreceksiniz.

Satılık Pug Irk Özellikleri

Pug küçük ama büyük cesarete ve özgüvene sahip bir köpektir. Çok mutlu ve neşeli oyun oynamayı oldukça fazla seven bir ırktır. Yaramaz olmaları onları ekstra sevimli kılar. Sert tepkiler satılık pug ırkına karşı yapılmamalıdır. Duygusal özelliği ağır olan puglar, sert tepkilere karşı küsebilir. Pug ırkı karakter olarak ikiye ayrılır. Birincisi çok heyecanlı ikincisi ise durağan karaktere sahip olanlar. Genel olarak eğitimleri konusunda heyecanlarından dolayı küçük çaplı zorluklar çekilebilir. Fakat bu yinede onların eğitimlerini engellemez. Şaşırabilirsiniz, fakat pug ırkı bekçilikte yapabilir. Çok fazla havlamayı sevmezler. Gerektiği taktirde havlarlar. İlgiyi çok severler.

Kısa tüylü bir bedene sahip kahverengi, krem, sütlü kahve ve siyah renkleri bulunur. Suratı ve kulakları tüm renklerinde siyahtır. Burnu basıktır. Gözleri büyük ve belirgindir. Kuyruk genel olarak sırta yaslanır. Bacakları düzdür ve koşmaları çok sevimlidir. Pug küçük ırklar arasında en çok tercih edilen satılık köpekler arasında yer alır.

Apartman Dairesinde Yaşayabilirler mi?

Pug ırkı genel olarak ev ortamında bakılır ve uyumludur. Apartman dairelerinde rahatlıkla beslenebilir. Kısa tüylü olmasından dolayı çok fazla tüy problemi yaşamazsınız. Havlamayı çok sevmedikleri için komşularınızı rahatsız etmez. Bahçeli evlerde de bakılabilir. Bahçeyi yaşama alanı olarak benimser ve mutlu bir şekilde yaşayabilir. Çok sıcak ortamlarda mutlaka gölge bir ortamı olmalıdır. Antalya gibi sıcak şehirlerde sıcaklardan rahatsız olabilir. Kulübesinde gölge bir alanı olmalıdır. Kütahya, Isparta, Eskişehir ve Konya gibi şehirlerde ise çok soğuktan etkilenmemesi için kulübesi hava almamalı her tarafı yeteri kadar kapalı olmalıdır.

Çok fazla egzersiz yaptırmanıza gerek yoktur. Günlük olarak kısa süreli oyunlar oynamanız birikmiş enerjisini atacaktır.

Bakımı

Kısa tüylü yapısı itibari ile haftalık olarak taramanız yeterlidir. Gerektiği taktirde yıkanabilir. Banyo yapılırken mutlaka kulaklarına ve burnuna su kaçırılmamalıdır. Tıraş gerektiren bir tüy yapısı yoktur. Böyle bir problemi yoktur.

Kökeni

Pug diğer adı ile Mops kökeni Çin’e dayandığı tahmin edilmektedir. Bir süre sonra Avrupa’ya getirilen pug ırkı burada popüler olmuş zaman içerisinde Türkiye’de tanınmıştır. Özellikle büyük şehirlerde çok fazla tercih edilen Pug apartman dairesinde yaşayanların öncelikli tercihi haline gelmiştir. Antalya, Kütahya, Isparta, Eskişehir ve Konya şehirlerinde onlarca Pug sahibi olan müşterimiz mevcuttur.

Eğitimi

Satılık pug ırkı aldıktan sonra öncelikli eğitimi tuvalet eğitimidir. Tuvalet eğitimi bu ırk için oldukça basittir. Öncelikle ev ortamında besleyecekseniz bir odayı bir süreliğe köpeğinize ayırmalısınız. Bu odada her alanı gazete kağıdı veya çiş pedi ile kapatınız. Her yemek sonrası bu odaya götürüp tuvaletini yapana kadar çıkarmayın. Günlük olarak bir alandaki gazete kağıdını kaldırın. Göreceksiniz ki boş alanlara tuvaletini yapmayacaktır. Son bir gazete kağıdı kalana kadar devam edin. Bundan sonra artık köpeğiniz tuvaletini gazete kağıdına yapacaktır. Bu durumda hatalar yaparsanız ücretsiz olarak bizi arayabilir ve bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıca serdiğiniz tuvalet kağıtlarının üzerine çiş spreyi de sıkmanızı tavsiye ederiz. Kaliteli bir markadan edineceğiniz tuvalet spreyi ile bu eğitimi daha rahat yapacaksınız.

Köpeğiniz 6 aylık olana kadar profesyonel eğitim verilmemektedir. 6 aylık olduktan sonra çiftliğimize getirip eğitim profesyonel eğitim hizmetimizden faydanalabilirsiniz. Köpek çiftliğimizde verilen eğitimler şu şekildedir:

 • Tuvalet Eğitimi
 • Temel İtaat Eğitimi
 • İleri İtaat Eğitimi
 • Alan Koruma Eğitimi
 • Yakın Koruma Eğitimi
 • Özel İstekler

Pug ırkı için tuvalet eğitimi, temel itaat eğitimi ve ileri itaat eğitimleri verilmektedir. İstenirse özel istek yani show eğitimleri de verilebilir. Show eğitimini tam olarak anlayabilmeniz için bir kaç örnek verelim. Geri geri yürüme, bacak arasında yürüme ve iki ayak üzerinde yürüme.

Dilerseniz köpeğinizi merkezimize siz getirebilir veya biz gelip alabiliriz. Kütahya, Isparta, Eskişehir, Konya ve Antalya şehirleri için pet servisimiz bulunmaktadır. Aynı zamanda Türkiye’nin tüm şehirlerine ücretsiz olarak servis sağlamaktayız.

52 YORUM

  • Merhabalar! Ücret bilgisi ve diğer sorularınız için 09:30-23:59 saatleri arasında 0546 427 9126 nolu hattımızdan whatsapp veya arama yolu ile uzmanımız Tevfik beye ulaşabilirsiniz.

YANIT VER

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen buraya ad/soyad bilgilerinizi yazın