İzmir satılık golden arayanların adresi Kanka Köpek. İzmir iline sürekli gönderimlerimiz ile İzmir’de tanınan köpek çiftlikleri arasında yer almaktayız. İzmir satılık golden ilanlarında bizleri mutlaka arayınız. Kanka Köpek’ten alacağınız yavrular ırk ve sağlık garantili olarak gönderilmektedir. Bununla birlikte koşulsuz iade seçeneği sadece Kanka Köpek çiftliğinde yer almaktadır. Satılık köpek ilanları arasında Golden arıyorsanız doğru yerdesiniz.

izmir-satilik-golden-yavru

Öncelikle bir köpek sahiplenmeden önce bilmeniz gereken iki başlık bulunmaktadır. Bunlardan birincisi bir köpek sahip olmanın sorumlulukları ikincisi ise ırk hakkında detaylı bilgi. Hepimiz Golden ırkını iyi tanıyor olabiliriz. Detaylara indiğimiz zaman bilgilerimizin ne kadar yetersiz olduğunu görüyoruz. Elbette bir köpek sahibi olmanın bir çok güzel tarafı bulunmaktadır. Fakat sorumlulukları ile karşılaştırıp daha sonra köpek sahiplenmeye karar vermemiz gerekir. Çünkü alıp bir kaç ay baktığınız köpeği daha sonra başkasına vermeniz veya barınaklara terketmeniz söz konusu köpeğin psikolojisini oldukça büyük oranda etkilemektedir.  Özellikle Golden gibi bir ırkın barınaklarda kalması psikolojik açıdan büyük boşluk yaratır. Bu barınak olmasa da iade söz konusu yani köpeğin tekrar köpek çiftliğine gönderilmesi de aynı şekilde onda büyük bir etki bırakır. Ev ortamından çiftlik ortamına geçen bir köpek yalnızlaşmaya başlayacaktır. Alıştığı ortamdan büyük bir etki ile başka bir otama geçecektir. İzmir satılık golden alanların küçümsenmeyecek bir oranda köpeklerini sokağa terkettikleri haberlerini okuyoruz.

Bilgi Fiyat ve İrtibat için:
Kanka Köpek Telefon Numarası

 

Öncelikle sizlere köpek sahiplenmenin sorumluklarından bahsettikten sonra daha Golden ırkı hakkında bilgilendireceğiz. Makalemizi dikkatlice okumanızı şiddetle tavsiye ediyoruz. Kanka Köpek Çiftliği olarak önce sosyal sorumluluk diyor daha sonra satılık golden başlığını atıyoruz.

Satılık Golden Demeden Önce Sorumluklarınız

golden-1

Evinize bir köpek aldığınız zaman evinizde neler değişecek? Bu soruyu hiç kendinize sordunuz mu? Evinizde neler değişecek hep birlikte önce bunu düşünelim.  Ortalama bir köpek 10-15 yıl arasında yaşamaktadır. Yani demek oluyor ki alacağınız bir köpek size 10 ile 15 yıl arasında dostluk edecek sizinle yaşayacaktır. Bir tatile gittiğinizi düşünelim. Köpeğinizi evde yalnız bırakamazsınız. Ya bir arkadaşınıza emanet edebilirsiniz ya da kendinizle götürebilirsiniz. Başka bir alternatifte köpek çiftliğine pansiyon bırakabilirsiniz. Ancak bu sizin için bir sorun olacak mı? Bu durumu önce aile içerisinde konuşmalısınız.

Satılık golden yavrusu aldınız. Ona bakmak ne kadar maliyetli olabilir sizce? Maddi durumunuz bir köpeğe bakmak için uygun mu? Elbette çok yüksek miktarlardan bahsetmiyoruz. Fakat yine de es geçilmemesi gereken bir konudur. Eviniz de artık bir çocuğunuz daha var anlamına geliyor. Onun masrafları masumane rakamlar olabilir. Ancak ona da ilgi göstermek onu da düşünmek gerekiyor. Bu açıdan baktığımız zaman maddi sorumluluk biraz daha ikinci planda kalıyor. İlgi göstermek onunla oynamak egzersiz ihtiyacını karşılamak gerekiyor. Satılık köpek alan birçok kişiye bu konuda detaylı bilgi veriyoruz. Eğer bu konuda kararsız ve yeterli bilgiye sahip değilseniz bizimle irtibat kurmaktan çekinmeyin. Bilgi almak için doğru yerdesiniz.

Eğitim şart! Eğer evinizde bakacaksanız yani bahçede değilde ev içinde bakacaksanız eğitim vazgeçilmez bir unsur olarak ön plana çıkar. Örneğin tuvalet eğitimi vermeniz gerekir. Bu konuda internetten sınırsız kaynak bulabilirsiniz. İnternet deniz derya bilgi mevcuttur. İnternetle birlikte Köpek çiftliği olarak izmir satılık golden alan müşterilerimize profesyonel köpek eğitim uzmanlarımız tarafından ücretsiz bir şekilde telefon desteği veriyoruz. Yani eğitirken bizden bilgi alabilir karşılaştığınız sorunlarda bize danışabilirsiniz.

Köpeklerin dış görünüşüne göre köpek almaya karar vermek yanlıştır. Çünkü her köpeğin yaşama alanı için belirli kriterler mevcuttur. Bu açıdan baktığımız zaman köpek almadan önce ırk hakkında bilgi sahibi olup yaşadığınız şehrin bu köpek ırkına uygun olup olmadığını karşılaştırın.

Golden Retriever Irk Özellikleri

golden-2

Satılık köpek sitelerinde gezdiğiniz zaman en çok gördüğünüz ırklar arasında Golden ırkını göreceksiniz. Bunun sebebi oldukça popüler olmasıdır. Golden ırkı çok fazla popüler olduğundan dolayı ilanları da bir o kadar fazladır. Golden çok sevimli ve çok zeki köpeklerdir. Satılık köpek arıyorsanız ve köpeğinizin zeki olmasını istiyorsanız Golden sizin tercih edebileceğiniz köpekler arasında yer alır. Yapılan IQ testleri ile 4. sırada yer aldığı tespit edilmiştir. Yani en zeki 4. köpek Golden ırkıdır.

 • Golden uslu ve sevgi dolu bir köpektir. İzmir satılık golden arayanlar için sevgi dolu hoşgörülü bir köpek olacaktır.
 • Zekiliğinden dolayı çok kolay eğitim verilebilir. Bir çok eğitimi amatör bir şekilde kendiniz verebilirsiniz. Bu her köpek için geçerli bir durum değildir. Örneğin Rottweiler ırkı için konuşursak eğitimi konusunda çok dikkatli mutlaka iyi bir bilgiye sahip olmanız gerekir. Profesyonel bir destek almanız gerekir.
 • Çocuklarla arası çok iyidir. Çocuklara karşı nazik ve güvenilir olmaları çocuklu aileler için oldukça etkilidir.
 • Sadıktırlar. Kendine güvenleri vardır. Sahibini mutlu etmeye çalışırlar.
 • İtaatkar olmaları evdeki düzeni bozmamaları konusunda önemlidir. Verilecek itaat eğitimleri onlar için kolaydır.
 • İlgiyi seven ve sahibinden uzak kalmayı sevmeyen yapıya sahiptir.
 • İz sürme, vurulan avı geri getirme ve narkotik alanlarında başarılıdır.
 • Egzersizleri yapıldığı taktirde apartman dairelerinde yaşayabilirler.
 • Golden ırkı ingiliz adalarında üretilmiştir.

Düzenli olarak egzersiz yapılması gerekir. At getir oyunlarını sevdiği için birçok köpeğe göre daha kolaydır. Aynı zamanda bu oyun sizin için de eğlenceli olacaktır. Yaşam sürelerine değinecek olursak 10-12 yıl arasında ortalama bir ömürleri vardır.   51-61 cm arasında yükseklikleri değişmektedir. Kiloları ise 25-36 arasında değişiklik gösterir.

Bekçilik konusuna bir kez daha değinmek gerekirse Golden ırkı bekçilik konusunda oldukça başarısızdır. Gelen bir yabancıya havlayabilir fakat onunla tanışması çok uzun sürmez. Kimi zaman havlama durumları da olmaz. Bu açıdan bekçilik için seçilmemesi gerekir. Diğer hayvanlar ile de arası iyidir.

Satılık Köpekler Arasında Golden Nerelerde Tercih Ediliyor?

golden-3

Görme engelliler için rehber köpek olarak dostluk ettiğini biliyoruz. Bunu Golden ırkının çevreye insanlara olan uyumluluğu ve zekiliği sayesinde başardığını söylemeliyiz. Burun yapılarının güçlü olmasından dolayı narkotikte başarılıdırlar. İtaat yarışmalarında çoğu zaman birinci olmaktadırlar. Vurulan avı getirme konusunda aynı şekilde başarıları dikkat çeker.  Daha önceleri av köpeği olarak tercih ediliyorlardı. Fakat günümüzde dünyanın en popüler aile köpeği olarak bilinmektedir.

İzmir Satılık Golden  Beslenme İhtiyacı

golden4

Golden Retriever aşırı iştahlı bir yapıya sahiptir. Bu açıdan baktığımız zaman beslenmelerine dikkat edilmeli öğünler takip edilmelidir. Çok fazla verildikleri taktirde kilo problemleri ortaya çıkar. Bu da köpeğinizde sağlık problemleri ortaya çıkarır. Günlük olarak egzersiz yaptırılmadığı taktirde aynı şekilde kilo problemleri ile karşılaşabilirsiniz. Bu kilolar kalp ve damar hastalıklarına sebep olur. Deri alerji problemleri de yanlış beslenmeden kaynaklı olabilmektedir. Golden beslenmesinde dikkatli olunması gerekmektedir.

Tuvalet Eğitimi

golden5

Tuvalet eğitimi Golden ırkı için oldukça rahattır. Çünkü akıllı ve zeki bir ırk oldukları için herkes rahatlıkla tuvalet eğitimi verebilmektedir. İster bizi arayıp bilgi alabilir isterseniz de internetten google gibi arama motorlarından araştırma yaparak çok rahatlıkla tuvalet eğitimi verebilirsiniz. Bu konuda takıldığınız her bir adımda bizleri arayabilir ücretsiz danışmanlık hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Tuvalet eğitimi konusunda kısaca bilgi vermek gerekirse, iç mekan yani evde tuvalet eğitimi için yapacağınız bir kaç şey bulunmaktadır. Olayın basitliğini anlatmak adına kısaca bilgi vereceğiz. Sitemizde tuvalet eğitimi ile ilgili detaylı içerik mevcuttur. Yavrunuza mamasını verdikten sonra 5-10 dakika içinde tuvaleti gelecektir. Bu durumda tuvaletini yapmasını istediğiniz noktaya götürün. Burası örneğin boş bir oda olsun. Bu odanın her noktasına gazete kağıdı serin. Tuvaletini yaptıktan sonra bu odadan alın. Daha sonraki öğünlerde aynı şeyi tekrarlayın. Fakat her geçen gün odadaki gazete miktarını azaltın. Sizinde dikkatinizi çekecektir ki gazeteyi aldığınız boş noktalara artık tuvaletini yapmayacaktır. Tek gazete kağıdı kalana kadar işlemi devam ettirin.  Bundan sonra gazeteyi serdiğiniz yere tuvaletini yapacaktır. Yani artık tuvaletini yapmak istediğinde gazete arayacaktır.

Beslenme Konusunda Dikkat

golden6

İzmir satılık golden aldıktan sonra dikkat etmeniz gereken noktalardan birisi beslenmedir. Golden yavrusunu aldıktan sonra mutlaka ilk süreçte özel mamalar ile beslemenizi öneriyoruz. Eğer ev yemekleri ile besleyecekseniz bunu bir süre erteleyin. Yavrunuzun gelişimi açısından kaliteli mamalar ile beslemenizi öneriyoruz. Tüy yapısı, zeka ve kemik gelişimine kadar mama çok etkili faktördür. Sosis salam gibi köpeklerin çok seveceği şeyleri sadece ödül olarak verin. Örneğin bir süre sosis ile besledikten sonra mamaya geçmek zorlu bir süreç olabilir. Çünkü bundan sonra köpeğiniz mamanın tadını beğenmeyebilir. Sizden her zaman sosis türü şeyler bekleyecektir.

Satılık köpek alanların büyük bir kısmı bu hatayı yapmaktadır. Eve yeni gelen köpeği sürekli sosis tarzı şeylerle besleyip daha sonra mamaya geçiş yapmaya çalışırlar. Hatta bazı zamanlarda en pahalı ve en kaliteli mamayı bile alsalar köpeğin onu yemediğini görürler. Köpeğinizi almadan önce mutlaka ön hazırlık yapılmalı, alacağınız yerden yavrunun neyle beslendiği detaylı öğrenilmelidir. Bu sizi ilerleyen süreçlerde rahatlatacak bir bilgi olacaktır.

Şimdi sizlere golden yavrularımız hakkında detaylar vereceğiz.

Detaylar
 1. Yavrularımız 45 günlüktür. Anne altından ayrılmış olup sütten kesilmişlerdir.
 2. İç ve dış parazit uygulamaları tamamlanmıştır. Bununla birlikte Veteriner Hekim kontrolleri yapılmıştır. Gönderimden önce tekrar kontrol yapılıp gönderilmektedir.
 3. Türkiye’nin 81 iline gönderim yapmaktayız. Gönderim süresi uzaklığa göre değişmektedir. Genellikle 24 saat içinde gönderim yapmaktayız. İzmir iline bu süre ortalama 12 saattir. Ödeme sonrası 12 saat içerisinde yavru elinizde olmaktadır.
 4. Bizden aldığınız her yavru garantili olarak gönderilmektedir. Irk ve sağlık garantisini vermekteyiz. Sağlık garantisi sizin aynı gün içerisinde Veteriner Hekim kontrolünü yaptırmanız ile sonlanır. Çünkü bundan sonraki sorumluluk size ait olmaktadır. Veteriner Hekiminiz yavrunun sağlıksız olduğuna dair bir bilgi verdiği taktirde tedavi masraflarını karşılama veya iade alma bizim kararımızdır. Her iki durumda da müşterilerimiz madur olmamaktadır.
 5. Sizin verebileceğiniz eğitimleri ücretsiz olarak telefon desteği sağlıyoruz. Bu konuda sınırsız destek vermekteyiz. Aynı zamanda köpeğinizin ömrü boyunca sağlık problemlerinde bizi ücretsiz olarak arayabilir bilgi alabilirsiniz. Bizler gönderdiğimiz her köpeğin sağlıklı olmasını ve mutlu olmalarını isteriz.
 6. İade taleplerinde süre 5 gün ile sınırlıdır. Bu bir ticari kaygı değildir. Çünkü yavrunun ortama alışması ve sağlık koşullarının değişmesi nedeniyle iade taleplerini kabul etmiyoruz. Eğer bir yavru alacaksanız sorumluluklarını iyi düşünmelisiniz. Öncelikle onlar birer can ve bizler gibi duyguları olan canlılar.

Video

Yavrularımızın fotoğrafları sürekli olarak güncellenmekte olup zaman zaman aksamalar meydana gelebilir. Bu durumda güncel fotoğrafları talep edebilirsiniz. Aynı zamanda video içeriklerimizi de sizlerle paylaşıyoruz.

Fotoğraflar

izmir-satilik-golden

izmir-satilik-golden-2 izmir-satilik-golden-3 izmir-satilik-golden-4

 

15 YORUM

  • Merhaba Murat Bey, Yavrularımız 45 günlük olup otobüsle gönderim yapmaktayız. Ortalama olarak yolculuk 3 saat sürmektedir. 3 saat sonra İzotaş’tan teslim alıyorsunuz.

 1. Merhaba kut burun beyaz erkek baby face golden sahiplenmek istiyorum
  Sartlarimin uygun olduğunu düşünüyorum
  Yardımcı olabilir misiniz

 2. izmirde yagmur şevik diye bi sahtekar var köpek spariş ettik sahtekar 200 tl para yolladık hesabına köpegi yollamadı parayıda iade etmedi. DİKKAT EDİN…

 3. Merhaba ben köpeği bir süre sonra bahçede beslemeyi düşünüyorum evden bahçeye geçtiğinde alışma gibi problemler yaşar mı? Ayrıca yavruların fiyatlarını sormak ve ödeme konusunun nasıl yapıldığını merak ediyorum.

YANIT VER

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen buraya ad/soyad bilgilerinizi yazın