Kanka Köpek’ten satılık rottweiler yavruları. Antalya şehrine en geç 24 saat içinde teslimat garantisi. Türkiye’nin güvenilir köpek çiftliği Kanka Köpek ailesine katılmak için hemen referanslarımızı inceleyin.

Satılık rottweiler yavruları Antalya

Kanka Köpek Eğitim ve Üretim Çiftliği Afyonkarahisar’da yer alıp, Antalya iline sadece 288 km uzaklıktadır. Dilerseniz biz gönderebilir dilerseniz siz gelip alabilirsiniz.  Satılık rottweiler yavruları Antalya konumuz gibi gönderim yapabildiğimiz diğer şehirler içinde detaylı içeriklerimiz bulunmaktadır.

Bilgi Fiyat ve İrtibat için:
Kanka Köpek Telefon Numarası

 

 • Erkek ve Dişi Rottweiler yavrularımız bulunmaktadır.
 • Whatsapp hattımızdan bizimle iletişim kurabilir daha fazla resim ve video isteyebilirsiniz. Öncesinde bizi arayarak iletişimin daha hızlı olmasını sağlayabilirsiniz.(0546 427 91 26)
 • Yavrularımız % 100 Irk Ve Sağlık Garantilidir.
 • Rottweiler yavrularımıza ait resimler açıklamalarımızın en altında yer almaktadır.

kankakopek iade garantisi

Satılık rottweiler aramadan önce bu ırk hakkında bilgilenmenizi öneriyoruz. Aşağıdaki bilgileri okuyarak bu bilgiye sahip olabilirsiniz. Satılık köpek arayan herkesin mutlaka konu hakkında bilgi olması gerekir.

Rottweiler tarihte bilinen en eski köpek ırkları arasında yer almaktadır. Tarihi incelendiği zaman Roma İmparatorluğu’na kadar derin bir tarihi mevcuttur. Roma ordularına ait olan sürüleri yönlendirirken oradaki insanları korumada da görev yaptıkları biliniyor. İtalyan Mastif ırkından geldikleri tahmin ediliyor. Ancak bununla ilgili net bir bilgiye ve veriye ulaşılmamaktadır. Rottweiler hakkında daha fazla tarihçe için Vikipedi sitesini ziyaret edebilirsiniz.
Rottweiler, ismini Almanya’nın Rottweil kasabasından almaktadır. Baden-Württemberg eyâletinde bir ilçe olan Rottweil Rottweiler ırkına isim vermiştir. Rottweiler bir bekçi ve çok iyi koruma köpeği olarak ön plana çıkar. Bekçilik ve koruma görevleri zorunlu koşullardan belirgin olmaya başlamıştır. Romalılar Almanya’yı işgal ederken ordunun et ihtiyacını karşılayan koyunları koruma görevi Rottweiler ırkı köpeklere bırakılmıştır. Bu görevi başarıyla yerine getiren Rottweiler ırkı, Romalıların Rottweil kasabasında kurdukları kale içerisinde yetiştirilmeye başlandı. Satılık rottweiler Antalya ve çevre şehirler için özellikle bahçeli evler için oldukça iyi bir koruma köpeğidir.

Rottweiler Duygusallığı

Rottweiler oldukça zeki ve bir o kadar duygusal bir köpektir. İnsanlarla arası doğru eğitildiği taktirde iyidir. Rottweiler aşırı derece insancıl bir köpektir. Sahipleri ile aralarında çok sıkı bir bağ kurmaktarlar. Eğer bir rottweiler yavru sahiplenmek istiyorsanız bu yazımızı dikkatlice okumaya devam edin. Çünkü bir rottweiler yetiştirmek ciddi bir bilgi istemektedir. Yanlış bir şekilde yetiştirilen bir rottweiler aşırı derece tehlikeli bir köpek olabilir.
Rottweiler dik başlı, güçlü bir yapıya sahip ve baskın davranışlar sergileyen bir ırktır. Bu ırktan bir yavru sahiplenirken sosyalizasyon ve itaat eğitimleri hakkında bilgi sahibi olmalı veya bir profesyonel köpek eğitim uzmanından destek almalısınız. Aldığınız yavru ilerleyen süreçte büyüyüp çok güçlü bir köpeğe dönüşecektir. Onu zapt etmeniz güçleşecek ve itaat konusunda sıkıntı yaşayacaksınız. Size karşı bir tehlike teşkil etmeyecek fakat diğer insan ve hayvanlara karşı tehlike oluşturacaktır. Haberlerde duyduğunuz ve izlediğiniz saldırgan rottweiler köpekleri tamamen yanlış eğitim ve acemi yaklaşımlar sonucu oluşmuştur. Rottweiler doğru bir eğitimle oldukça müthiş bir köpek haline gelir. Bu ırk eğitime yatkın sevgi dolu bir ırktır. Satılık rottweiler Antalya için profesyonel eğitmen desteği sağladığımızı da belirtelim.
Rottweiler duygusal ve bir aileci köpektir. Kendisini bir aile üyesi olarak kabul eder. Aile içi tüm aktivitelerde yer almak onun için bir ihtiyaç haline gelir. Yalnızlık onun için bir problemdir. Aile üyelerine bağlı ve onlardan ayrılmak onun için büyük bir kayıptır.

Rottweiler ve Tehlike

Rottweiler tehlikeli köpek ırkları sınıfına girmektedir. Rottweilerı yavrudan aldığı eğitimle tehlike kıvamı ortadan kaldırılabilir. Bir rottweiler köpeğe sahip olmak istiyorsanız mutlaka yavru bir rottweiler almanız gerekir. Satılık rottweiler yavruları sayfamızdan yavrularımızı görebilirsiniz. Sosyalizasyon ve önemli eğitimleri yanlış yapılmış köpekleri aldığınız taktirde bu sizin içinde büyük bir tehlike olabilir. Bu yüzden mutlaka ama mutlaka yavrudan alıp kendiniz yetiştirmeniz çok doğru bir karar olacaktır. Bu tehlike evinize gelen herkese karşı koruyucu olmasından dolayı tehlikeli olabilir. Güçlü ve koruyucu olması onu tehlikeli yapmaktadır. Bu yüzden eğitim ve yetiştirme tarzı oldukça önemlidir. Mutlaka bizim gibi bir üreticiden ve köpek eğitim uzmanı barındıran bir çiftlikten rottweiler sahiplenmeniz en doğru karardır. Bu açıdan Antalya satılık rottweiler ararken Kanka Köpek’i rahatlıkla tercih edebilir.

Rottweiler Fiziksel Özellikleri

Yetişkin bir erkekte 39-61 kilo olurken dişi bir rottweilerda ise 36-45 kg arası olmaktadır. Boy, erkekte 61-69 cm arası değişirken dişi bir köpekte ise ortalama 56-64 cm civarına çıkmaktadır.

Rottweiler Eğitimi

Rottweiler güçlü ve iri bir yapıya sahip köpeklerden birisidir. Atletik ve kaslı bir vücuda sahip olan bu köpekler sakin ve itaatkar olmalarından dolayı eğitime yatkın ırklar arasında yer edinir. Oldukça zeki olan bu köpekleri eğitmek çok zor değildir. Fakat Rottweiler eğitiminden önce bu köpek ırkını iyi tanımak gerekir. Rottweiler sadece sahibi ve ailesi tehlikede olduğu zaman hırçınlaşır. Koruma köpeği olarak gelişmiş yapıya sahiplerdir. Kendinden emin özgüveni yüksek ve acıya dayanaklı olmaları onların dikkat çeken özellikleri arasında yer alır.
Eğitimlerinde dikkat edilmesi gereken noktalar vardır. Bunları şu şekilde sıralayabiliriz:
• Bu köpekler eğitilirken dikkat ve disipline önem verilmesi gerekir.
• Eğitimlerinden önce ne tür davranışlara sahip olması gerektiği iyi düşünülmeli ve karar verilmedir. Çünkü bu ırk kuralcıdır. Öğretilen bir davranışı kural edinir ve kolay kolay değiştirmez.
• Eğitimleri disiplinli ve sabırla ilerlemesi gerekir.
• Rottweiler eğitimi erken yaştan başlamasına özen gösterilmesi gerekir. Antalyada satılık rottweiler alacakların eğitmen desteğini ücretsiz olarak telefon desteği sağlıyoruz.
• Vahşileşmemesi için eğitim ve sosyalizasyon ön planda yer alır. İtaat eğitimi aynı derecede önemlidir.
• Bu ırk sizinle oyun oynarken bile size zarar verebilir. Bu yüzden mutlaka bir eğitmenden destek almalı gerekirse profesyonel eğitim alınması gerekir. Yavrudan aldığınız köpeğinizi yetiştirirken destek almanızı tavsiye ediyoruz. Bu konuda Kanka Köpek olarak köpeğinizin tüm yaşantısında ücretsiz telefon desteği sağlıyoruz.

Rottweiler Bakımı

Rottweiler tüy olarak çok fazla bakıma gerek duymaz. Kulak ve tırnak bakımına dikkat edilmelidir. Soğuk ortamlarda bakılabilir ve bu ortamları severler. Fakat yine de girebilecekleri bir sıcak yeri olmalıdır. Antalya’da satılık rottweiler alacak kişiler Antalya’nın sıcak olmasından çok çekinmelerine gerek yoktur. Onları güneşten koruacak bir ortam yapmaları yeterli olur. Bununla birlikte her zaman önlerinde su bulunması gerekmektedir. Zaman zaman horlama problemleri olabilir. Çok fazla yemek yedikleri zamanlarda olabilmektedir. 12 yıl kadar yaşabilirler. Bu süre sağlıklı beslenme, yaşama ortamı ve bakımı ile alakalı olarak azabilir. Yavruladıkları zaman 10-12 veya daha fazla yavru verebilirler.

Dişi mi Erkek mi?

Daha önce bu konuda yazdığımız bir makaleyi web sitemizden bulabilirsiniz. Fakat kısaca bilgilendirelim. Dişi köpekler kızan dönemlerinde kanamaları olur. Fakat köpeğinizin kızana gelmemesini istiyorsanız bunu Veteriner Hekimize belirtebilir ve bir ilaçla bu durumu kontrol altına alabilirsiniz. Erkek yavrular kızanda gördüğü bir dişi köpeğin peşinden gidebilmektedirler. Bu açıdan evden kaçma durumları rastlanılan bir durum olarak göze çarpar.  Erkek rottweiler dişi rottweilera göre daha iri ve cüsseli olur. Dişi rottweiler yaşadığı aileyi ve çocukları annelik içgüdüsünden dolayı daha fazla sahiplenir. Ancak bu fazla diye belirttiğimiz durum erkek rottweilera göredir. Erkek rottweilerda aynı şekilde aileyi sahiplenir. Dediğimiz gibi dişiye göre daha az olmaktadır. Aradaki fark çok büyük değildir. Bu durum bir tedirginliğe sebep olmaz.

Aşağıdaki fotoğraflar yavrularımıza ait fotoğraflar olmakla beraber bu fotoğraflar çiftliğimizde yer alan damızlıklarımıza ait yavrulardır. Bu fotoğrafları başka web sitelerinde ve sosyal platformlarda gördüğünüzde itibar etmemenizi önemle rica ediyoruz. Vakit ayırabilirseniz bize bildirmeniz başkalarının dolandırılmaması için önemli bir iyilik olacaktır. Videoda yer alan fotoğraflar çiftliğimizden satılmış olan yavrulara ait fotoğraflardır. Fotoğraflardaki amaç yavrularımızın kalitesini göstermektedir. Bu fotoğrafların dışında bizimle telefonla iletişim kurabilir daha fazla güncel fotoğraf ve resim isteyebilirsiniz. Kanka Köpek tüm yavrularının güvencesini vermekte olup Türkiye’de para iadesi yapan tek köpek çiftliği olarak ön planda yer alır. Yavrularımız safkan macar rottweiler diye tabir edilen ırkta olup koca kafa olarak belirtilir.

antalya satılık rottweiler 4 antalya satılık rottweiler 3 antalya satılık rottweiler 2 antalya satılık rottweiler

Satılık Rottweiler Antalya iline gönderimlerimiz hakkında tekrar bilgi vermek gerekirse, Antalya iline gönderimlerimiz ödeme ile birlikte aynı gün gönderim yapılıyor. Gönderim ile 5 saat içinde yavru elinize ulaşmış oluyor. Zaman zaman gecikmeler olsa da en geç 24 saat içinde yavru elinize ulaşmış oluyor. Eğer gelip almak isterseniz de yüzde 10 gel al indirimi yapıyoruz. Türkiye’nin Köpek Uzmanı Kanka Köpek’ten satılık köpek ilanlarına bakabilir diğer ırk yavrularıda inceleyebilirsiniz. Bunun için anasayfadan yavrularımızı görebilirsiniz. Güncel yavrularımızın resimleri ve açıklamaları anasayfamızda yer almaktadır.

14 YORUM

 1. Merhaba
  Benim köpegim yaslan digindan öldü.
  Gene bir erkek Rotweiler almak istiyorum Siz de 3 aylik varmi?
  Ve ücreti nekadar? anne sini ve baba sini göre bilir miyim
  Saygilar
  Mustafa Ersoy

YANIT VER

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen buraya ad/soyad bilgilerinizi yazın